Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek ezek a fényképet?...

Tetszenek ezek a fényképet? Szerited tehetséges vagyok?

Figyelt kérdés

tudom h nm ide kéne írjam csak itt válaszolnak a legtöbben:D

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 24. 12:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
na a harmadik kép,hogy nincs agyonszerkesztve tök jó :)
2011. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
ízlések és pofonok:)
2011. jún. 24. 16:42
 23/29 anonim ***** válasza:

Én nem értek a fotózáshoz, de nekem laikusként kicsit bántja a szemem, hogy az első két képen a közelebb eső, és a figyelmet leginkább vonzó, szinte középpontba eső dolgok az elmosódottak. Kicsit arra emlékeztet, mint amikor a kezembe kaptam egy hozzám túl okos fényképezőgépet, ami sosem arra fókuszált, amire én szerettem volna. Akkor születtek hasonlóan SZÁMOMRA szembántó képek.

Persze ez csak egy "néző" véleménye, hogy egy szakmabeli mit mond rá, az más téma! :)

2011. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem épp hogy jó, hogy a távoli dologra fókuszálsz inkább. A megszokott az, hogy az előrébb lévő tárgy (jelen esetben növény) az élesebb, de nekem különösképpen tetszik a te megoldásod. Érdekes, és szép. A búzás kép szerintem úgy gyönyörű, ahogy van, az a fa tetszik, hogy belóg.:)

A 3. kép nem tetszik sajnos, de az előző kettő nagyon.:) Gratulálok!

19/L

2011. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a véleményét:)
2011. jún. 24. 21:17
 26/29 anonim ***** válasza:

Tehetséges vagy valamennyire,de sokan vannak így. A tehetség önmagában kevés az önmenedzselés majdnem olyan fontos.

El kell döntened,hogy mennyire komolyan akarsz ezzel foglalkozni. Milyen témák érdekelnek. Mennyire lehet vele pénzt keresni.stb.

2011. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ugyan nem dolgoztam a szakmában, de van egy reklámfotós képesítésem, megpróbálok szakvéleményezni :)

Az a "bíbor izé" nem tudom micsoda, a kontúrok, élesség jók.

A búzakalászosnál, de a másik növényesnél sem derül ki, hogy mihez lett állítva a mélységélesség?

Kompozíció szempontból nem rosszak, de pl a kalászosnál én a fotó közepére komponáltam volna egy kalász, ahhoz élesítve és a háttér lenne picit életlen. De itt sajnos a legközelebbi és a legtávolabbi rész életlen és valahol a "közepes távolságú" részek élesek. Ez nem túl szakszerű.

A sárgavirágos meg az életlen elülső résszel kissé balra húz.

De nem fikázni akarok, csak építően kritizálni. Mivel jó úton haladsz! :)

2011. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
köszönöm. én minden kritikát elfogadok:)
2011. jún. 28. 10:46
 29/29 anonim válasza:
nagyon jók!!!! sztem komolyan csodás fotós lenne belőled!!! hajrá :D
2011. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!