Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Bakelit lemez! Milyen tippeket...

Bakelit lemez! Milyen tippeket tudtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék bakelit lemezből valamilyen dekorációt készíteni. Rajongója vagyok az 50-es évek Amerikájánok (itt a rock 'n' rollra, az autókra, és az öltözködésre gondolok) Van valami tippetek, hogy miket lehetne bakelit lemezből készíteni? Olyasmire gondolok, amit itthon is megtudok, viszonylag egyszerűen csinálni. Tudtok esetleg valami jó kis oldalt, ahol erre vannak példák? Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget! Minden jót kívánok nektek, sziasztok!:)
2011. jún. 30. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt a barátnőm elrángatott a Csodák palotájába egy különleges kiállításra. Lényegében hétköznapi tárgyakból csináltak új dolgokat. Ott láttam olyan faliórát, ami bakelitlemezből volt csinálva. Jól nézett ki.
2011. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó lehetett!:) Ez nagyon jól hangzik! Utána nézek! Nagyon szépen köszönöm a tippet! Ha van még valami ötlet, akkor írjatok bátran! Köszönöm!
2011. jún. 30. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Az óra valóban nagyon jól hangzik!

Esetleg még valami hangulatvilágítást is összelehet dobni. Olyasmire gondolok, hogy bevagdosol egy lemezt a sugarának a feléig kb. 5 cm-es távonként (ez persze tőled függ, hogy tetszik) majd amennyi bevágást csináltál, annyi lemezt bevágsz egy helyen szintén a sugár feléig és összeilleszted őket.


Vagy a neten is lehet érdekes dolgokat találni.

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megkerestem Neked:


[link]

2011. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is bakeliotből csináltam faliórát. Igaz, az csak félig fílinges, mert egy saját rajzot tettem óralapnak, és a keret a lemez.
2011. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezek nem bakelit, hanem vinyl lemezek... (o:
2011. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!