Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanulhatnék meg szebben...

Hogy tanulhatnék meg szebben rajzolni?

Figyelt kérdés
Sosem voltam túl jó rajzból, de kisgyermekes anyukaként jó lenne ha ügyesebben tudnék rajzolni a kislányomnak, ugyanis most egy 6 éves szintjén rajzolok. Ha megkér, hogy rajzoljak neki pl egy kiskutyát, el sem tudok indulni. :( Van valami könyv vagy bármi ami segít ebben nekem?
2011. jún. 30. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
anyukám sem tud rajzolni, én sem. 21 évesen kb a kutyakakit, meg az elefántot ugyanúgy rajzolom... sztem keress ilyen rajzolós könyveket. elég sok van fordalomban...
2011. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
hogy ha van időd meg kis pénzed akkor iratkozz be ilyen jobb agyféltekes rajztanfolyamra 3 nap alatt iszonyú jól megtanítanak rajzolni nézz utána a neten :D
2011. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg a jobb agyféltekés rajztanfolyam. Persze gondolom nem akarsz ennyit kiadni ezért. :)(Nem tudom az anyagi háttered, de ha gondolod, nézz utána. :))


Éppen ezért azt ajánlom, hogy netről szedj le képeket, egyszerűeket; amik alapján próbálj meg rajzolni. Ne lemásold, csak próbáld a körvonalakat, ezeket! :)

2011. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

hát...konkrétat nem tudok mondani...egy kis segítség:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..

:)

2011. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jelentkezz szakköre! Sokkal gyorsabban lehet haladni. Viszont néz utána az ottani dolgoknak és gyakorlod. Otthon lassabban fejlődik a legtöbb ember.

Én csak ff agyféltekésen voltam. Voltak benne hasznos dolgok is,de kevés az egész ..

Ráadásul egy rajztanár frászt kapna attól ,hogy maszatolod a grafitot, amikor arra ott van a szén..

2011. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nem kell tanfolyamokra járnod, elég hozzá egy könyv:

Betty Edwards - Jobb agyféltekés rajzolás

2011. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a szakköröknek más hasznuk is van,amit egy könyv sose ad meg. Azért kíváncsi lennék,hogy aki mindkét könyvet olvasta, és azok alapján tanult meg rajzolni,milyen képeket készít.
2011. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy a rajzszakkört túlzásnak gondolom az én esetemben...nekem bőven elég lenne ha lenne egy könyv ami segít nekem. Nagy ambícióim nincsenek rajzolás téren, annyival bőven megelégednék ha néhány dolgot -főleg állatokat- legalább felismerhetően le tudnék rajzolni a kislányomnak. :)
2011. júl. 5. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Néz 'how to' videókat jutubon!
2013. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!