Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy sci-fi Könyvet írok,...

Egy sci-fi Könyvet írok, magyar szereplőkkel. Barátaim azt mondják, hogy szerintük ne magyar nevek legyenek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, ezzel is csak különlegesebb lesz a könyvem. Itt is megkérdezem, ti mint gondoltok erről? A főszereplőm Várady Tamás, egyik mellékszereplő pedig Herczeg Virág.
2011. júl. 9. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
21. századi nevek legyenek, ha ott játszódik. Ezek egy Jókai-regénybe illenének.
2011. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22. század :) Esetleg ötletek?
2011. júl. 9. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mostanában, Nadinokról és Ódrikról hallok...
2011. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

22. század? Valószínűleg a legelterjedtebb név a Kolompár Dzseniffer és a Lakatos Szpartakusz lesznek. Esetleg még ajánlanám a Kalányos Kevinkosztnert és Orsós Eszmeraldát.


Na de most komolyan szerintem jó ötlet, hogy magyar neveket akarsz használni, úgyis túl sok az angol hős. Egy kis modernizálás lehet nem árt, de mindenképp maradj a magyar neveknél.

2011. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dymo ***** válasza:
100%
Szerintem inkább magyar neveket. Az orosz sci-fi írok is orosz neveket használnak.
2011. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
;) köszi a válaszokat :)
2011. júl. 9. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:

69%-oson jót röhögtem. :D

Amúgy tök jó ötlet a magyar nép, miért ne lehetne saját nemzetiségünkbeliek? Bár nem hiszem, hogy pont mi leszünk a nagy űrutazó nemzet. :D

Szerintem úgy van értelme, ha mindig olyan neveket használsz, amik megfelelnek az illető nemzetiségének.

Német legyen Hans Regen, angol Han Reagen President, magyar meg Régen Hányt. :D

2011. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!