Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz-e Való-villa, meg Survivo...

Lesz-e Való-villa, meg Survivor valóságshow magyar szereplőkkel az RTL Klub tv csatornán, ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Régen voltak magyar szereplős valóságshow-ok olyan színvonalban, mint a Való-villa, meg a Survivor, ami valamikor ment az RTL klubon. A Való villát a Milo nyerte meg a Survivor-ra már nem emlékszem... Miért nincsen ezeknek folytatása??
2010. júl. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért mer egyre kevesebb igény van az olyan műsorokra, amik csomó pénzbe kerülnek, és gyakorlatilag értelme nincs, mert azt nézed-például a Való Villába-hogy egy csomó összezárt ember mit ökörködik. Senkit nem foglalkoztat.

Ehelyett azokat a súlyos milliókat lehetne másra is költeni.

Például a sürgősségi ellátásban az eszközpark felújítására.

2010. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te nagyon korlátolt vagy...
2010. júl. 30. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam annak. Csak más a fontossági sorrendem.
2010. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de az RTL klub nem állami pénzből működik, és a fenti valósáhgshow-ok sem állami pénzből finanszírozták, akkor mi köze az állami pénzből működő sürgősségi ellátáshoz. A népszerűségről annyit, hogy a Való Villa fináléjában több mint 600 ezren küldtek fizetős sms-t a szavazáskor, többen szavaztak a Való Villa két finalistájára, mint Orbán Viktorra...
2010. júl. 30. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem látom értelmét a műsornak.

De kérdésedre válaszolva nem hallottam , hogy az RTL klub mostanában tervezne ilyet. Viszont a Viasat 3-mon indul egy műsor ahol magyar fiatalokat visznek ki luxus szállodákba ki bírja tovább alapon. Külföldről koppintották az ötletet. Azt , hogy mikor indul nem tudom pontosan , de a Viasat reklámozza és szerintem nemsokára. De gondolom a Viasat honlapján utánna tutsz nézni.

2010. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2010. aug. 2. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!