Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Balogh Anna színésznőt,...

Balogh Anna színésznőt, musical énekesnőt láttátok már valamilyen darabban, filmben?

Figyelt kérdés
Érdekel, mennyire ismeritek, milyennek ítélitek meg a szerepformálását.
2011. júl. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a Madáchban a Jézus Krisztus Szupersztárban láttam. (ha nem ő, bocsi :D)

Jó, jó... de vannak jobbak is. :)

2011. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, abban a darabban játszik (Mária Magdolnát). Mit értesz a -jó-jó, de vannak jobbak is- alatt?
2011. júl. 19. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, hogy nincs rossz hangja, de én pl. Mahó Andit, Sáfár Mónit szívesebben hallgatom. Abban a szerepben is Gallusz Nikit szívesebben nézem. :)
2011. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg darabban láttam, főleg még egyetemista korában, aztán az azt követő pár évben.

Én nagyon szeretem. :D

2012. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Több darabban is láttam, főleg Győrben (Chicago, Képzelt riport stb..) Nekem nagyon bejön ahogy játszik meg énekel.
2012. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!