Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha színpadon (vagy csak egy...

Ha színpadon (vagy csak egy sima fellépésen) vagyok, van, hogy annyira izgulok, hogy képes vagyok összeesni. Hogyan tudnék ezen változtatni? --->

Figyelt kérdés

Óvodás korom óta járok versenyekre (versmondás,mesemondás,esetenként felkonferálás...stb) és ahányszor közönség előtt kell beszéljek(általában papír nélkül),kiver a víz,remegek...mint akinek az az első szereplése...

Megfogadtam már,hogy elnézek a közönség felett meg ilyenek...hát az sem segített mert úgy még rosszabb :/

És végül is szeretem ezt csinálni...csak valami módszer kellene hogy ne izguljak :/ (Sokszor értem már el helyezést,de a felkészítő tanárom szerint,ha nem izgulnék,jobb minősítést kaphatnék,mert úgy látja,hogy tehetséges vagyok...ebből mi igaz,vagy mi nem,nem tudom :D )

Léccy segítsetek!Normális válaszokat ha lehet! :)

Köszönöm!

15/L


2011. júl. 27. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Éld bele magad. És akkor megfeledkezel a közönségről.
2011. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak relaxációs technikák - pl. hasi légzés, amik segíthetnek a függöny mögött.

De a legjobb, ha elképzeled, hogy mind meztelenek :)

2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második:

xD köszi,ez jó ötletnek tűnik :D

2011. júl. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!