Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem olyan ember vagyok,...

Nem olyan ember vagyok, amilyennek lennem kéne, de tisztán látom a hibáimat, hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Hogy is mondjam. Elértem egy olyan szintre, hogy kilépnék régi önmagamból. De követ az árnyékom.. Nem tudom hogy lépjem át. Úgy gondolom lélekben már felnőttem, de a testem és életem még mindig a régi önmagamat tükrözi.
2011. aug. 31. 00:10
 1/7 anonim válasza:
üdv a klubban
2011. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dettó. egyszerűen az ösztöneim visszahúznak. már csak abban bízom, hogy egyszer lenyugszom. a saját érdekemben muszáj leszek.
2011. aug. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Önismereti /önsegítő könyvek, pl. Park Kiadó Hétköznapi pszichológia sorozata, vagy a Saxumtól az Élet dolgai


Ha van olyan barátod/ ismerősöd (nekem pl. sokáig egykori gimis tanárom volt a mérvadó, nagyon bölcs, és gondolatébresztő dolgokat tudott mondani), akivel érdemben tudsz erről beszélgetni, tedd meg.


És hallgass Hiperkarmát! :) Sok számuk neked szól. Meg nekem. Meg sokunknak.

2011. aug. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De várj, nem értelek. Mi az hogy amilyennek "kéne lenned"? Nincsenek elvárások, attól vagyunk sokszínűek, hogy mindannyian másmilyenek vagyunk. Sajnos a tulajdonságainkat nem tudjuk anélkül megváltoztatni, hogy az új énünkben is teljesen önmagunk legyünk. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha te változtatsz mondjuk a stílusodon, akkor lehet, hogy az előnyödre fog válni, de mindig veled lesz a régi stílusod, mivel az a részed, az voltál, és az vagy te.
2011. aug. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, mert attól, hogy belenősz egy új szerepszemélyiségbe a régi nem szűnik meg, és -mint macska a farkára kötött konzervdobozt-hordod mindenhová magaddal. Jó lenne levetni, mint kinőtt ruhát, de nem egyszerű. Ne is sürgesd. Idő kell hozzá.
2011. aug. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként első, tudnál egy kicsit részletesebben írni a megőrült ismerőseidről? Miben nyilvánult ez meg stbstb.
2011. aug. 31. 13:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Félre
2011. aug. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!