Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményed Beyoncéról?

Mi a véleményed Beyoncéról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
76%
Gyönyörű,mellesleg a zenéje sem utolsó :)
2011. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Idegesítő az énekhangja, nekem kicsit egysíkú. A videoklipjeiben meg nagyon idétlen a koreográfia, mindig rám jön a röhögés, ha meglátom azt a rángatózást.
2011. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%

Ma reggel láttam egy klipjét a hotelban, ahol nyaralunk a húgom jóvoltából(egyébként itthon kizárt, hogy bekapcsoljam a zenetévét, mert kifejezetten rühellem a populáris kultúrát), és hát...

A benyomásom: egy barnabőrű nőszemély vonaglott esküvői ruhában. A "zenéje" számomra nem különb a többi popénekesétől: sablonos, semmitmondó.

2011. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
A Chicago Records-ban jól alakított és énekelt, amúgy nem nagy szám. Egyébként szép nő.
2011. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, Cadillac Records.
2011. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Zolush válasza:
81%
Szerintem nagyon szép, gyönyörű énekhangal rendelkezik és jól táncol!
2011. júl. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem túl sok az a nő. Mindig ilyen dívás valamin erőlködik.. mű az egész. Nincs rossz hangja és nem néz ki rosszul,de ahogy előadja magát az nem tetszik.
2011. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Egy két kivételtől eltekintve nem nagyon szeretem a zenéjét, ugyanakkor elismerem a tehetségét, több mint 10 éve a topon lenni nem semmi. Amit láttam vele riportokat, az alapján nagyon pozitív személyiség lehet. Nőként azonban nem szeretném megítélni, mivel én egy fehér fiú vagyok, ezért az érdeklődési köröm is csak fehér lányokra esik.
2011. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
76%
Szerintem is nagyon szép énekesnő, kedvesnek látszik, én tegnap láttam valamelyik műsorban ahol az új klipjéről kérdezgették. Szerénynek visszafogottnak tűnt, olyan átlagosnak, nem pedig egy hivalkodó nőszemélynek, pedig sok mindent elért a 15 év alatt mióta közismert. Változatosak a zenéi, nem egy hangúak, és még színészkedik is. Sokoldalú.
2011. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Szerintem félelmetes jó táncos :D Az énekhangja is nagyon jó! Aki elítéli, nézze csak meg tőle a Proud Mary-t, fent van youtubeon. Remekül utánozza Tinát!
2011. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!