Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyenek a rajzaim...

Szerintetek milyenek a rajzaim/novelláim, és azok alapján miylen idős lehetek? Miben kéne még fejlődnöm?

Figyelt kérdés
Helló. Itt a blogom, rajzaim,novelláim,elkezdett, de félbeszakadt regény foszlányaim vannak fenn, szóval légyszi ha van időd nézd meg:))) [link]
2011. aug. 4. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a novellákat lusta vagyok elolvasni , a rajzok nagyon szépek kb 16-17 éves lehetsz
2011. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 emolány ***** válasza:
Szépek a rajzok. És sztem a novellákban is van tehetség.
2011. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is lusta vagyok elolvasni,de szépen rajzolsz,sztem is olyan 16-18 lehetsz :)
2011. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első rajz nagyon aránytalan. A többi viszont tetszik. Ügyes vagy, csak így tovább!
2011. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14re tippelek. Manapság rengeteg tehetséges rajzos van, a novelláig pedig komorak és sötétek a végén tanulsággal. Mély gondolkodású vagy. Manapság ez jellemzi a fiatalokat is.
2011. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
abban egyetértek ,hogy mély gondolkodású ,de mai fiatalok nagyrésze nem ilyen
2011. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és a 12:21es nyert:) 14vagyok és köszönöm mindenkinek, az arányokkal tényleg egy kicsit hadilábon állok, mert szeretek úgymond "hosszú" embereket rajzolni... talán a Tim Burton filmek hatása... :P
2011. aug. 4. 12:34
 8/17 anonim ***** válasza:

Tehetséges vagy, de a novelláid között kellene egy kicsit vidámabb is, olyan igaz 14 éves gondolkodású is.

Ha tudsz ilyen sötét hangulatot varázsolni, akkor próbálj meg valami mást is, ez a 4. 5-nél olvasva már sok volt.

2011. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mostanában nem igen szoktam írni, csak a nyulasat írtam vagy egy hónapja...:P ezzel csak az a baj, hogy általában akkor írok, ha valami bajom van... ezzel nyugszom meg, inkább kiírom magamból, minthogy felakasszam magam valahova(az elmúlt két évem kb. ilyen volt)... most azthiszem túl boldog vagyok az íráshoz... de valószínüleg nem ártana megtanulnom az "örömöt" is kifejezni... ˇˇ
2011. aug. 4. 19:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőben tehetséges vagy szerintem. Ügyesen fogalmazol, megéri foglalkoznod az írogatással. Az a vers viszont még elég kiforratlan, de mivel 14 éves vagy, azt mondom, még abból is "javíthatsz" pár év alatt.
2011. aug. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!