Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyenek a rajzaim...

Szerintetek milyenek a rajzaim/novelláim, és azok alapján miylen idős lehetek? Miben kéne még fejlődnöm?

Figyelt kérdés
Helló. Itt a blogom, rajzaim,novelláim,elkezdett, de félbeszakadt regény foszlányaim vannak fenn, szóval légyszi ha van időd nézd meg:))) [link]
2011. aug. 4. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem az írások nem jók, sok magyartalan mondatba botlik az olvasó, ezt egy komoly író nem engedheti meg magának. A rajzokban komoly tehetség látszik. De az eredetiség még nincs meg bennük.
2011. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a kritikát :) és örülök, hogy a rajzok tetszenek(vagy valami olyasmi), mert inkább azt gondolom komolyan :) az eredetiségen még dolgozom...
2011. aug. 6. 12:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyerteeem! :):) Kitaláltam :)
2011. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. aug. 7. 15:30
 15/17 anonim válasza:

a rajzok jók mondjuk kicsit statikusak. a novellák hát tényleg ne haragudj de inkább rajzolj ahhoz van affinitásod. Félre ne érts nem rosszak az írásaid ha csak magadnak írsz hobbi szinten. Ha megfogadsz egy tanácsot az írásokhoz vedd kicsit kevésbé komolyan magadat, minden természetesebbnek fog hatni.

písz

2011. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem nagyon szépeket rajzolsz, és a rajzaidnak értelme van, gondolatokkal... A novellákat én is lusta voltam elolvasni, de a rajzokat behatóbban tanulmányoztam. :)
2011. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jó nagyon nem akarsz tumblrt csinálni?az nagyon jó dolog,én követnélek:D
2012. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!