Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az Odüsszeia-ból létezik...

Az Odüsszeia-ból létezik ifjúsági változat?

Figyelt kérdés
Egy helyen olvastam hogy igen de én nem találom. Azért is kérdem mert elkezdtem olvasni, az első fejezet után beleőrültem annyira érthetetlen nyelvezete van... Nem értem miért ezt kell feladni egy 9.-esnek!
2011. aug. 5. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla,hogy lenne ifjúsági változat,hiszen pont az eredeti Odüsszeia a lényeg..

Nehezen hinném el,hogy valaki átírná konyha nyelven..(akkor az összes Shakespeare művet,és az összes görög művet át lehetne írni)


Én nagyon szeretem az Odüsszeia történetét..Az egyik kedvencem..Ha olvasol a sorok között akkor mindent szépen meg lehet érteni,és nagyon lebilincselő tud lenni

2011. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de annyira érthetetlen és értelmetlen h egy 14 éves gyerek kétlem hogy meg tudná érteni...
2011. aug. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!