Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik kiteszik ide a verseiket, és krtikát, véleményeket krnek róla? És általában a versekről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
* kérnek
2011. aug. 5. 20:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a verseket, én is írogatok, de ide biztos nem tenném ki - az értő közönségnek teszem csak fel őket :)

A véleményem: ha jó, akkor jó, ha nem, akkor nem. Az alkotóról meg nem lehet véleményem, mert nem ismerem. A kérdések célja, hogy független emberek válaszát is megkapják, akik biztos, hogy őszintén megmondják a véleményüket.

2011. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nem vagyok épp túl jó véleménnyel a legtöbb emberről aki verseket tesz ki ide. kikéri mások véleményét aztán megsértődik rajta, logikus ugye? a versek nagyrészt pedig... sokan nem értik meg ha archaizálnak és rímbe szednek néhány totálisan üres és ezerszer végig rágott klisét még nem lesz belőlük író. de ez csak a nagy többség van amikor tényleg értékes darabokat talál az ember
2011. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1./ Ugyanolyan normális emberek, mint akik mást kérdeznek, más témakörről!

2./ Verse válogatja... Mint a ismert költők esetében. A nagyok is írtak/ írnak fércműveket! Tehát előbb el kell olvasni, aztán jöhet a kritika. Hacsak nem kritikán aluli a nagy mű...

2011. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem kötelező mindenre válaszolni :), így aki akarja, figyelmen kívül hagyhatja őket. Vannak olyan kérdések, amik sokkal jobban zavarnak, mint amikor valaki a farkáról rak fel képet és arról kér véleményt... na ott már tényleg gondok vannak. :D

A verseket meg szeretem, tini koromban én is írogattam, van is fönn a neten néhány, de sajnos nem adhatok linket, mert akkor elárulnám, ki vagyok. :D Volt egy amatőr versírói közösségünk, és oda töltöttük fel meg véleményeztük egymás műveit, szerintem az ilyesmi sokkal jobb keretet ad az egésznek, mint hogy valaki ide pakolja fel és várja az elismerést.

2011. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha szereted a verseket lépj be a Poet.hu oldalra. regisztráció után ide felteheted a verseidet.

Ha kiteszik biztos elfogadható, és más is véleményezi. próbáld ki bátran.

2011. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!