Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezen a két képen sok a hasonló...

Ezen a két képen sok a hasonlóság?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nézzétek meg Mona Lisa haját, a szeme eléggé sötét, mint a másiknak, és az első képen a nőnek a homlokán van egy csík, mint a másodikon, és a ruhájuk is hasonló!

Lehet közük egymáshoz? Lehet a festő Mona Lizát akarta ábrázolni sokkal kövérebb alakban?


2011. aug. 10. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:

köze nincs a kettőnek egymáshoz!


de rohadt jó az első kép:D

2011. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi az első kép címe?(ki a festője?)
2011. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Minden kornak meg volt / van a maga divatja, akkor ez a frizura és öltözék volt talán divat egy bizonyos rétegben. De ezen kívül semmi más hasonlóság nincs, még stílusban sem.
2011. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Előző voltam. Most nézem csak, szerintem valaki (talán már a XX. században) festette az elsőt, mintha kigúnyolná Mona Lisát, az öltözéke, a frizurája olyan, viszont a pasin egy zakó van kb 40-es évekbeli stílusban és a frizurája is arra a korra emlékeztet.
2011. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

amúgy csak hülyeségből beírtam azt hogy baile festmény, és kiadta a képeket, amin hasonló kövér nők vannak.. és megláttam ezt a hasonlóságot

2011. aug. 10. 10:15
 6/10 A kérdező kommentje:
salon de baile a festő neve
2011. aug. 10. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi!
2011. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
táncterem?
2011. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajna ezt már nem tudom :( De meglehet!
2011. aug. 10. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínű a festő a Mona Lisát figurázza ki, ahogy más műveiben is egy híres kép karikatúráját festi meg.

ő a festő,

[link]

és most volt kiállítása a Szépművészetiben:

[link]

2011. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!