Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A négerek és a cigányok...

A négerek és a cigányok viselkedésében, temperementumában van hasonlóság?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
En az USA-ban elek es szerintem 1-2 dolog kivetelevel nem nagyon van hasonlosag. A ciganyokat inkabb a mexikoiakhoz lehetne hasonlitani. Ok mas szemetet turjak es nem igazan talalnal mexikoi ugyvedet, orvost, feketet siman. A mexikoiak nem szeretnek masokkal beszelni, akik nem az o fajtajukbol valo epp, mint a romak es a sajat nyelvuket hasznaljak egymas kozott. A feketek tobbsege azert dolgos (feher emberben is van lusta), 1-2 kulsosegben szeretik a feltunest. Tipikus kocsi, tunningolt kerekekkel, feltuno ekszerek stb dolgokban hasonlitanak, de amugy nem igazan...
2011. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Mindegyik úgy szaporodik, mint a nyulak!


Már Amerikában is több néger születik, mint tiszta fehér ember!

2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
na király, 4 válaszból már csak kettő van. pedig nem is volt obszcén.. ennyit a szólás szabadságáról.. köszi GYK!
2011. júl. 20. 17:54
 4/15 A kérdező kommentje:
ez Magyarország.. remélem a kedves törlő admin a saját szarodban fogsz megfürdeni!
2011. júl. 20. 17:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"A négerek és a cigányok viselkedésében, temperementumában van hasonlóság?"


Nem. A négerek ambíciózusak. Ha egy néger egyetemet végez vagy meggazdagszik, akkor a többi néger felnéz rá. Ha egy cigány egyetemre megy, akkor a többi cigány idegennek tekinti, mert "paraszt lett". Természetesen vannak a cigányok között nagyon sokan (talán a nagy részük ilyen), akik rendesen, beilleszkedve, dolgozva, tanulva élnek, de ők vagy nem vallják magukat cigánynak, vagy a putriban élő cigányok tekintik őket "parasztnak".


Ez alapvető különbség, és ezért sokkal nehezebb a cigány integráció, mint a néger.


Az USA-ban a cigányokhoz a mexikóiak hasonlítanak, de ők is csak felületesen.

2011. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Tiszta feher ember? Es miert szamit, hogy ki milyen "rasszba" tartozik? Attol, hogy feher valaki, meg nem felsobbrendu.


(nincs fekete rokonom, barataim is csak elvetve, de vannak koztuk nagyon rendes, okos emberek is, akik nem erdemlik meg ezt a szoveget olyantol, akik nem is ismerik oket)

2011. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

figyu én nem ismertem őket, azért kérdezem!

bizonyos szempontból úgy vélem van hasonlóság, mondjuk ha a gettót tekintjük

2011. júl. 20. 17:59
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Gettoban feherek is elnek...a trailer parkok tele vannak feher csocselekkel. Sokan vannak es minden varosban van ilyen "negyed"...
2011. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én még nem voltam gettóban, tehát fogalmam sincs. csak azt hallottam egy imserősömtől, hogy ha a négerek gettójába bemegy egy fehér azt lepuffantják..
2011. júl. 20. 18:03
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Tul sok filmet neztek...amugy most olvastam a helyi ujsagban, hogy most lovoldozes volt a gettoban. Elkoveto 18 eves FEHER fiu. Trailer trash.
2011. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!