Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyek azok a filmek, amik...

Melyek azok a filmek, amik eddig a legjobban megragadták a fantáziátokat, a legérdekesebbnek tartottátok őket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 22:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
húú.... Inception, Limitless ezeken lehet agyalgatni jó ideig, hogy mi lenne, ha^^ föleg mert ugy az eredetben az álmokról szóló párbeszédekben sok igazság is van plusz engem az ilyenek nagyon érdekelnek. District 9 is egy jó elgondolkodtatós társadalomkritika. Hú pedig sok jó filmet láttam, az ilyenek a kedvenceim, de most nem jut sok eszembe:/ hátha később:D
2011. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A mágus, V mint vérbosszú

mind2t csak ajánlani tudom, remek filmek!

2011. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A V, mint vérbosszú tényleg eszméletlen jó.

Második: nekem főleg a vége tetszett. Mikor az álarcosok elsétáltak a katonák között, mikor mindenhol ők voltak a városban. Meg persze a legvége, ahogy a nő beszél a nyomozóhoz.

2011. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Truman show, 2001 Space Odyssey
2011. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
V mint Vérbosszút én is tudom ajánlani. Ami talán még sötétebb, de nagyon sokat lehet rajta gondolkodni, az a Faun labirintusa. Bár azt csak erős idegzetűeknek ajánlom. Valamint az "Ahol a vadak várnak" c. film is jó, nekem nagyon tetszett, míg mások csak marhaságnak tartják.
2011. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
The Fountain, Donnie Darko, Butterfly Effect, City of Ember, The Fall, Disco Pigs, Mirror Mask, Never Let Me Go, The Nines, Pandorum, Sunshine, Solaris, 12 Monkeys.
2011. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A faun labirintusa tényleg nagyon jó, de szerintem nem különösebben elgondolkodtató, max. lehangoló. Az inception szintén jó volt, de túl egyértelmű, a v mint vérbosszú pedig durva, de engem nem fogott meg.

Az ahol a vadak várnak című filmet nem bírtam végignézni, pedig leírás alapján izgalmasnak ígérkezett.

Ezt most nem kötekedésből írtam, csak mások is véleményezték a már említetteket. Várom én is az enyémeimről a véleményeket :)

2011. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Matrix.
2011. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Harcosok klubja, Trainspotting, ezek után lehet agyalni arról tényleg élet-e az ha csak élünk kihívások nélkül.

Most láttam a Csúcshatást, és komolyan elgondolkodtam azon, bevenném-e én is bogyót, pont mint a Mártixban.

2011. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Mr. Nobody
2011. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!