Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek beindítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek beindítja a fantáziátokat Miley Cyrus?

Figyelt kérdés

Csak mert én lány vagyok, és érdekelne, mert női szemmel szerintem egyáltalán nem szexi :S oké, jó alakja van, de semmi több. csak mert az osztályunkból a fiúk el vannak tőle ájulva, hogy Hannah Montanából milyen szexi csaj lett...


[link]

[link]

[link]


2011. okt. 14. 13:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem jön be, de ízlések és pofonok...

Inkább Lady Gaga :D :D

2011. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Jó dög :)

Lady Gaga komolyan? Hát annak f*sza van!! :D

2011. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik,iszonyat milyen jó csaj.
2011. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Én lány vagyok, csak láttam, hogy Mileyről van szó és mivel a kedvencem ezért írok. Szerintem az élőbe éneklés nem nagyon megy neki, főleg itt az első videón amit linkeltél, és szerintem arcra szép, testre is jó, mert magas, de a Hannah Montana-ba tök sovány volt, úgyhogy tényleg nőisebb lett. 17L
2011. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
nőiesebb*
2011. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Jó csaj, tagadhatatlan, viszont kb. annyira tűnik érdekesnek, mint egy nedves répa.


Semmi különleges vonás nincs az arcában. Ha egymás mellé raknánk őt, az Olsen ikreket meg Hayden Panettieret, kb. azt lehetne hinni, hogy ugyanarról a gyártó sorról származnak.

2011. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi, hogy lányként válaszolok, de nekem egyáltalán nem tetszik. Az alakja jó, de semmi különleges nincs benne, csak nincs elhízva, és van melle is, de semmi extra. Az arca meg szerintem kifejezetten irritáló, egy picit disznószerű. A mi osztályunkban egyébként egy fiútól sem hallottam, hogy oda lenne érte.
2011. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Irritáló meg disznószerű arc?

Hát nem tudom,szerintem semmi irritáló nincs benne.

Nekem legalábbis nagyon bejön a csaj,nagyon jó teste van és az arca is szép.

2011. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
úgy mekkúrnám hogy íhaj csuhaj :D
2011. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%

[link]

[link]

[link]

[link]

Azért írtam a disznó szerű arcot, mert puffadt, "párnácskás" arca van, nagy orra, és mélyen ülő szemei. És számomra az arckifejezése irritáló, az a vicsor szerű, egész ínyét megmutató, tenyérbe mászó, műmosoly.

2011. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!