Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kell így rajzolni? Mi...

Hogyan kell így rajzolni? Mi a neve?

Figyelt kérdés

van egy élő személy pl. az anyukám és Őt lerajzolom mintha mesefigura lenne. Őszintén szólva képregényként akarom megrajzolni egy történetet az anyukámmal és szeretném, ha felismerhető lenne rajta, de mégis olyan mesés kinézetű (pl. Garfield-stílus) Hogyan kell úgy megrajzolni az arcokat? Portrékat úgy ahogy tudok, kb. 90%-os hasonlósággal rajzolni (a végén mindig tudom hol rontottam el). linkeket küldhetnétek, mert én nem tudom hogyan keressem.

nagyon szépen köszönöm


2011. szept. 18. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Te hány éves vagy?
2011. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
cartoonize yourself, erre keress rá
2011. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:)))))))!!!!!!!!!

és már elég öreg vagyok, 19 rongyos év van a hátam mögött, de külsőleg 13-nak nézek ki és kb. úgy is viselkedem, amiért sokan drogosnak mondanak, de nem baj

2011. szept. 18. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia az első válaszoló vagyok. Nyugi én is 19 vagyok :D
2011. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor sorstársak vagyunk :)
2011. szept. 19. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizony. Akár beszélgethetnénk is. Küldesz privit?:D
2011. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én a dragoart.com-ról szoktam rajzolni... Ott megvannak adva a szempontok, hogy hogy kell neki kezdeni, stb......
2011. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Esme.avantgarde ***** válasza:

Hát gyakorlatilag annyi, hogy nem árnyékolsz, csak jellemző vonalakat húzol, karakteres részleteket. Furcsa tipp, hogy fogsz egy átlátszó lapot, celofánszerű akármit, az alak elé tartod és azt húzod meg filccel, amit élnek vélsz.

Én is 19. =D

2011. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
júúúj, köszönöm szépen, mindenkinek!!!!!!
2011. okt. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!