Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem megy a rajz, ha más...

Miért nem megy a rajz, ha más is van a szobában?

Figyelt kérdés
Itthon csak úgy tudok rajzolni, hogy egyedül vagyok a szobában, ha bejön valaki, akkor feszengek. Pedig a rajzórákon mindig tudtam rajzolni, mindegy, ha öten vagy húszan voltunk.
2011. szept. 28. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert leköt az a valaki, aki ott van. Nyilván közben beszélgettek is, egyebek. Nincs ezzel semmi gond. Amikor otthon vagy és megjött az ihlet, mondd meg a családnak, hogy most pár óráig ne zavarjanak.
2011. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megértelek. Ha órán vagy, akkor mindenki rajzol, ha otthon, akkor a vendéged csak kibic, aki azt nézi, te mit rajzolsz. Ez művészeti tevékenységek végzésekor nagyon idegesítő. Tegyük fel, zenekari próbán lennél, akkor a társaid előtt simán énekelsz, de, ha valaki beül nézni a próbált, az elviselhetetlen.
2011. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eltereli a figyelmedet otthon azok az emberek. mikor tanszobán tanulok, sokan egyszerre tanulunk nekem is megy,tudok koncentrálni.Rajzórán is így van bármi nehéz a feladat. Otthon már nehezebb ha beszélnek kint vagy megy a tv, kopácsolás van...nehéz koncentrálni
2011. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele csak én még ideges is leszek de iszonyatosan és így elrontom az egész képet és egyszerűen képtelenek felfogni hogy hagyjanak békén arra az időre...
2011. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!