Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen filmet nézzek? Valami...

Milyen filmet nézzek? Valami nyugis, laza de azért nem felszínes dolog kellene. Művészfilm, ilyesmi. Jó lenne ázsiai, de amúgy tökmindegy.

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Tarr Béla : Werckmeister harmóniák
2011. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kim Ki Duk:

- Tavasz, nyár, ősz, tél..és tavasz.

- Bin Jip

- Keleti szél


Ezekhez lehet, hogy már késő van, mert friss aggyal kéne végignézni, nagyon elgondolkodtatóak. De mindenképp megéri, ha szereted a művészfilmeket.

2011. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem most van délután, :)


A Keleti szélt biztos Kim Ki Duk rendezte? Nem találom a port.hu-n.

2011. okt. 2. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a fent említett filmeket de nem mondanám lazának őket. Én a Jackie Brown-t ajánlom Tarantino-tól. Sztárok fura szerepekben, dögös zenék csavaros sztori 2,5 órában.
2011. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ördögűző ^^
2011. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha-ha.
2011. okt. 2. 23:02
 7/8 Esme.avantgarde ***** válasza:
Nézd meg a Midnight in Paris-t. Woody Allen film, szerintem pont a gondolkozós-de-laza kategóriába tartozik.
2011. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

My Blueberry Nights, gondolkodós-laza ez is, lassú folyású és ilyen kis kellemes. És nagyon szép Norah Jones benne :)

ázsiai rendező rendezte ráadásul.

2011. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!