Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez a kép már jónak számít?

Ez a kép már jónak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 9. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de szerintem érdekes kép. Azért, mert nem egy harmonikus csendélet, bár lehetne az is a téma alapján (naplemente a strandon), de a sötét talaj és a fura fickó meg a vöröses háttér miatt pont az ellentéte. Legalábbis nekem.
2011. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ez olyan drámai lenne :D ... amúgy egy összezuhant embert akarna ábrázolni.
2011. okt. 9. 20:35
 13/19 anonim ***** válasza:
akkor jól gondoltam :)
2011. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
igen :) úgy látszik ez legalább sikerült
2011. okt. 9. 20:39
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A kép főszereplője mintha a Másnaposok c. filmből lépett volna elő: "Durva lehetett a buli.. de miért vagyok a szántóföld közepén? Mi történt?? Hol a ruhám???"


Amúgy tényleg csak annyi az egyetlen probléma, hogy aránytalan. Nekem nem elég aránytalan ahhoz, hogy groteszk legyen, és nem elég arányos ahhoz, hogy emberi. De a technikád nagyon jó és érdekes, igazából, amit nem tudnak megtanítani Neked, azt tudod, amit meg tudnak tanítani, azt pedig, ha akarod, akkor tudni fogod:)

2011. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi volt a célod, de gondolom, szándékos mindennemű torzítás. Viszont még így vannak súlyos hibák, amiket a szürrealista látásmóddal próbáltál kompenzálni. Csak egy kérdés, honnan jön a fény?


Egyszer amúgy szívesen megnézték tőled egy realista képet is, hogy tudjam, a festményeidben mi az, ami szándékos, és mi az, ami hiba. Viszont annyira művészebb vagy másoknál, hogy van mondanivalója a képnek.

2011. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy festmenynek erzelmeket kell hogy ki valtson az emberebol! Nem akarlak elkeseriteni, de ha erre a kepre ranezek, a hatteren kivul semmi sem csal elo belolem erzelmeket. Az hogy az alak nem meretaranyos, egyaltalan nem baj! Jo uton haladsz, ne add fel! Egy tanacs ha elfogadod: Amikor festesz, ne csak egy szep kepet akarj festeni, inkabb csukd be a szemed, idez fel valami szep emleket, es azt az erzest amit az emlek eloidezett probald ra varazsolni a vaszonra! Regebben en is festegettem. Pl bekapcsoltam egy zenet, es arra festettem. Nagyon jo modszer, probald ki!
2011. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Zenét hallgattam közben. Egyébként ha modell után rajzolok akkor méretarányosan és jól tudok rajzolni de ha festek akkor ilyenekkel annyira nem törődök...
2011. okt. 10. 15:08
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, és pont azért, mert groteszk. Nem kell ragaszkodni mindig szabályokhoz. Néha ki kell törni a megszokottból. Persze ezt akkor mondom, ha tényleg direkt festetted ilyenre az alakot.

Sosem fogtok tudni olyan képet mutatni, amire legalább egy ember ne mondaná, hogy "nem tetszik". Ilyen a művészet :)

2011. okt. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!