Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha valaki feltesz egy olyan...

Ha valaki feltesz egy olyan kérdést itt a művészetekben, hogy "Mi a véleményed erről vagy arról", miért pontozzák le azt, akinek más a véleménye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez az emberi balgaság, ostobaság és hülyeség. Tudod nagyon sok olyan ember van aki rendkívül szűk látókörrel rendelkezik és náluk úgy mennek a dolgok hogy fú de ki....ot hülye vagy mert így gondolod.. és bum ott a lepontozás egy ilyen helyen mint ez példának kedvéért. A való életben az ilyenekkel nem kell törődni, egyszer majd felnőnek és benő a fejük lágya reméljük legalábbis.
2011. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyen messzire menni. Megkérdezték, kinek mi a kedvenc női neve, én leírtam, hogy Dóra. A válaszom 32%-ban volt hasznos. Szerinted? :)

Nem kell ezzel foglalkozni, az emberek nem tudják mi a különbség a "nekem nem tetszik", a "nem értek egyet", a "nincs igazad", meg a hasonlók között. Ha azt mondom valakinek, hogy nincs igaza, akkor az egyértelmű bizonyítékok ismeretében teszem, nem akkor, ha valami neki tetszik vagy nem tetszik. Ez egyéni ízlés, lehet vele egyetérteni vagy nem, de azt mondani, hogy a válasz nem hasznos, alacsony intelligenciaszintre utal.

2011. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!