Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kiről lehetne a legjobb...

Kiről lehetne a legjobb prezentációt készíteni?

Figyelt kérdés

Egy ismert személy kellene,aki nagyot alkotott.

Művészet és kultúra órára kell,de annyi elcsépelt kis ötlet van...Nektek nincs esetleg határozottan valami ötletetek??


2011. okt. 25. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen témában? Festészet, zene, irodalom, stb... Én Tolkienről csináltam egyet anno, ének-zenére pedig Antonio Vivaldiról és Bonanza Banzai+Ákosról.
2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Steve Jobs például.Mondhatni ő is művész volt a maga területén.
2011. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öhm... öhm. Most mondom, hogy én kikről csinálnék. KT Tunstall, Andy Warhol, Satoshi Kon. Vagy lehetne egy híres kitalált személyről.
2011. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Jim Morrison , mostanság kissé elfeledték szegényt a köztudatban.


Eddie Merckx is jó ötlet szerintem.


Kiss Tibor a Quimby front ember , érdekes szerzet egyszerre költő ,zenész és képzőművész is.


meg sok más is van még pl.: Patti Smith vagy HOBO

2011. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Goethéről.


A színtanát részletezheted, sok-sok képet lehet vetíteni a színekkel folytatott kísérleteiről. Goethe a legbüszkébb nem a költészetére volt, hanem a természettudományos eredményeire. Ezek egyike a színtan megalkotása, a másik az os intermaxillare nevű csont azonosságának felfedezése az ember és sok más állatfaj között, valamint a növényfejlődéssel kapcsolatos kutatásai. Ezekről mind lehet sok szép ábrát vetíteni. Emellett utazott, kormánytag is volt Brandenburgban, meg persze író és költő.

2011. okt. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Adolf Hitler pl nagyszerűen festett. De a Bonanza is remek ötlet.
2011. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Jim Morrison, Kiss Tiboros választól az állam leesett, rögtön ez a két ember jutott eszembe, de nem gondoltam volna, hogy rajtam kívül még valakinek. Ráadásul egyszerre a kettő. Egyébként tényleg, mindkettő remek választás lenne, érdekes személyiségek, különleges művészettel, Kiss Tibornál a versek mellett a képzőművészet is ott van Jimnél meg lehetne boncolgatni a hátteret és a bonyolult személyiséget.
2011. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Steve Jobs

Billie Joe Armstrong

válassz :)

2011. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Freddy Mercury
2013. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!