Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik Magyarország legjobb...

Melyik Magyarország legjobb színháza?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Számomra a Madách.


De igazából minden színháznak vannak kiemelkedő darabjai, pl. Debrecenben a Csokonait nem tartom a legjobb színháznak, de most játsszák a Háry Jánost, és az valami elképesztően jó. Úgyhogy inkább előadások szerint érdemes osztályozni őket.


Azért mondtam a Madáchot, mert ott még darab csalódást nem okozott, pedig igen sűrűn járok színházakba, van viszonyítási alapom.

2011. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én régen állandóan az Operettben voltam, akkor az volt az abszolút kedvenc.

De emellett rendszeresen látogattam még: Madách, Józswf Attila, Vígszínház, Zalaegerszegi Színház, Győri Színház, Szolnoki Színház, Kecskeméti Színház... Mindegyik másért jó. :)

2011. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Operettre voksolok.
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miskolci Nemzeti Színház.
2011. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Madách!
2011. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Caryn válasza:
Madách, Operett, Egri Gárdonyi Géza... A Szeged, Debrecen...stb. Minden színhának megvan a maga szépsége. MInden színházban van jó és rossz darab egyaránt. Pl. nekem tök mindegy, hogy a Padlást egerben nézeme meg vagy Pesten. A darab a lényeg, nem a színház
2011. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyetértek a 18:50-el

Mindenhol jó a társulat! :)

2011. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnél nézni. Én elsősorban a pesti színházakat ismerem. Szórakoztató kategóriában valóban erős a Madách és nem rossz a Centrál. Komolyabb műfajban én a Nemzetit - kicsit "kísérletezőbb", nem pusztán hagyományos rendezésekkel, az Örkényt - nagyszerű színészekkel szeretem. Vannak izgalmas előadások a Vígben (itt az Öldöklés istenét kihagyhattam volna, de másoknak tetszett), Tháliában, Radnótiban. Szóval, nehéz kérdés...
2011. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!