Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aquarellfestés-ötletek?

Aquarellfestés-ötletek?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne, hogy speciális, boltban kifejezetten erre a célra kapható cuccokon kívül még milyen olyan anyag van, amit, ha ráviszek a papírra, nem látszik (alapból nem látszik, vagy eltüntethetem), és ha átfestek rajta, nem hagy a festék nyomot a papíron?


Papírragasztóra gondoltam, de villanyvezetéket kellene kihagyni, olyan negyedmilis, vékony csíkot pedig nem tudok kivágni a legélesebb, vadiúj sniccerrel sem.


Segítségeteket köszi:)


2011. nov. 7. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre van egy nagyon tuti cucc, a neve Maszkoló lakk aquarellhez. Ez egy krémes állagú kence, amivel kifested azt a részt, amit ki akarsz hagyni, gumi szerűen megszárad a papíron, és a végén le lehet húzni róla.
2011. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy léteznek ilyenek, de épp ezért írtam, hogy ezeken kívül..:) Jelenleg nem vagyok "menetkész állapotban", így esélytelen elutaznom a művellátóba, viszont elkapott az ihlet, és meg kellene oldanom valahogy ezt a problémát:)))
2011. nov. 7. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, igen, írtad, hogy ezeken kívül. Hát talán gyertyaviasz, de próbáld ki egy külön papíron.
2011. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Hogy nem gondoltam rá...?? Délután megírom az eredményt:)
2011. nov. 7. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ok. Kíváncsi vagyok.
2011. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bár megkésve érkezik a válasz, de tökéletesen működik:) Egy nagyobb viaszdarabot csepegtettem, és azt sniccerrel lehet vékonyra faragni:) Köszi mégegyszer!
2011. nov. 16. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad, szuper, örülök. :-)
2011. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!