Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Üvegfestékkel tudok fóliára...

Üvegfestékkel tudok fóliára is festeni, vagy csak közvetlenül üvegre? Az üvegmatrica festékkel tudom, hogy először fóliára kell.

Figyelt kérdés
Délelőtt kaptam egy láda üvegfestéket ( matriva festék is van benne néhány), de még nem használtam soha. Üvegfestéket is lehet fóliára tenni először?
2011. nov. 12. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze! Én mindig fóliára festek először, sokkal egyszerűbb! Jó szórakozást!
2011. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Eddig mindíg mindenhol azt olvastam, hogy az üvegfestéket csak az üvegre lehet felfesteni. Jó tudni, hogy fóliázva is lehet.
2011. nov. 12. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szinte mindig fóliára festettem régen először. Anno nagyon odavoltam érte. Közvetlenül tárgyra, vagy ablakra csak ritkán használtam. A lényeg, hogy ne hagyj hézagot a kontúr és a színezés között, mert akkor nem biztos hogy letudod húzni egyben. Ezt leszámítva én inkább csak megnevezésbeli különbséget találtam üveg és üvegmatrica festék között. Minőségre minden márka más, valamelyik nyúlósabb száradás után is, valamelyik mintha műanyag lenne...
2011. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!