Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet megtalálni a saját...

Hogy lehet megtalálni a saját stílusunkat? Nektek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod eldönteni, hogy mi az, ami érdekel !?


Picit konkrétabban. A művészet elég tág fogalom.

2011. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd. Legyél nyitott minden felé, ami tetszik, aztán majd kialakul, hogy mi az aminél leragadsz. De nem is fontos leragadni, sokkal több élményben lesz részed, ha mindent kipróbálsz és minél többet megismersz. Nekem nem sikerült 35 éves koromra sem. A zenében pl. mindenevő vagyok, na persze nem igénytelen, bármit meghallgató vagyok, hanem egyszer ez tetszik, másszor amaz, hangulat függvénye. A festészetben pl jómagam realista vagyok, de szívesen nézegetem impresszionista és szürrealista festők munkáit. Csak tanulni lehet belőlük. És soha nem zárom ki az életemből, hogy egyszer kipróbálok valami mást, ami nem realista.
2011. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokáig én is csak keresgéltem, amíg meg nem hallottam egy dallamot, el nem olvastam egy verset, meg nem láttame gy képet, ami úgy hatott rám, mint semmi más előtte, és ebbe az irányba kezdtem tájékozódni. Hagyd magad sodródni, a stílusod fog megtalálni téged.
2011. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!