Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A megfelelő önbizalom, egy...

A megfelelő önbizalom, egy sikerélmény, pl megtalálni a megfelelő embert, környezetet, akik motiválnak, belekezdeni valami újba, az megváltoztathatja a szerencsénket, az egészségünket, stílusunkat?

Figyelt kérdés

pl új frizura, más ételek, sportolás, esetleg bulizás jót tehet annyira a léleknek, hogy esetleg megváltozik az egészségünk, azaz javul?

Arra gondolok, hogy megváltozik az anyagcserénk, az étvágyunk, a hajlamaink, ellenállóbá válhatunk, esetleg hatással van e a hormonháztartásunkra, a gyógyszerekre való reagcióinkra, esetleg hogy siekresebbek leszünk, energikusabbak.


2009. júl. 21. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

hát sztem egy sikerélménytől még nemleszel makkegészséges.

és egy új frizurától sem javul meg az anyagcseréd.

2009. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen változás teljesen megváltoztathatja az ember életét, de a legkevésbé a testi egészségére fog hatni. Sikeresebbé és energikusabbá tehet, egészségesebbé - talán kismértékben.
2009. júl. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a táplálkozásodon is változtatsz, azaz egészségesebb kajákat eszel, akkor biztosan kifog hatni az egészségedre is.:) Amúgy a kérdésre válaszolva igen, jót tesz az embernek a változás (szerintem).;)
2009. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ennél egészségesebbet nem ehetnék mnodjuk, mert húst módjával eszek, tejterméket is néha napján, nem fűszerezem agyon az ételeket, dek is ásványi anyag nem árt, plusz sok gyümölcs és zöldség, levesek.
2009. júl. 22. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:

azért ne hanyagold a hust sem, azse jó, ha sportolsz akkor az kell az izmok növekedéséhez, szerintem ha edzés után eszel egy szelet hust az jót tesz.

de szerintem ez az egész amit a kérdésbe leírtál jót tehet az egészséget, a nevetés a legjobb gyógyszer(Y) :)

2010. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. máj. 6. 00:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Új frizura azért nem olyan lényeges változás, hogy annak hatására a lelked és követkzésképp a tested állapota is megváltozzon.

Ahhoz olyan hatás kell, ami lényegesebb, hosszabban tartó, a lelkületedet változtató dolog, ami inspirál.

Pl: új munka, új hobby, környezeted alapvető megváltozása stb.... a

Az ilyen esetekben el tudom képzelni, hogy az egészségedre is kiható legyen .

2010. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!