Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak olyan weboldalak ahova...

Vannak olyan weboldalak ahova bárki feltöltheti a festményét, rajzát hogy megmutassa a többieknek? Légyszíves minél több oldalt írjatok.

Figyelt kérdés

2011. dec. 9. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire gondolsz pontosan. Vannak olyan oldalak, ahol értékelést is kapsz a többiektől, mint pl. az AMF vagy az AMH, de ha csak mutogatni akarod valakinek, akkor feltöltheted egy picasa albumba is.
2011. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan weboldalt keresek ahova sok ember feltölti a festményeit.
2011. dec. 9. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg azt, amit írtam.


[link]


[link]

2011. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
behindfairytales.hu
2011. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb ilyen művészeti közösség, amit te keresel az a


www.deviantart.com


Sajnos, nem magyar az oldal, de egy közepes angoltudással már lehet használni. Vannak fent magyarok is, és ez a lényege, hogy mindenki feltöltheti a rajzait/festményeit, fotómanipulációit, sőt még irodalmi művet is felrakhatsz. Ezt aztán más felhasználók kommentálhatják, ha a képed tetszik nekik, kedvencek közé rakhatják (fav), valamint, lehetőség van arra, hogy ha az egész művészeted úgy általában tetszik valakinek, akkor kedvencei közé teheti a profilod, és értesítést fog kapni, ha te új művet töltesz fel (ezt hívják watch- nak)


Ezen kívül tudsz még naplót írni, más emberekkel megismerkedni, klubokba jelentkezni valamint rajzot feltölteni, más művészek alkotásait megvenni, valamit ruhákat is vehetsz az oldal logójával (deviantwear)


Ha segítségre van szükséged az oldallal kapcsolatban, írj nyugodtan privátot, 4 éve dA-s vagyok, szívesen segítek.

2011. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen az 5. hasznos számomra.
2011. dec. 10. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok, nagyon szívesen,örömmel segítettem. :D
2011. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha profibb vagy,akkor a www.kepafalon.hu is szóba jöhet.
2011. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

ez nagyon jó..ajánlom;)

2011. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!