Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért nem léteznek kétnyelvű...

Miért nem léteznek kétnyelvű weboldalak, melyek egymás mellett olvashatók?

Figyelt kérdés
Ha mégis vannak (pl. magyar-angol, magyar-német), úgy nagyon várnék ilyeneket! Cserébe én össz. 1 ilyen linket tudok küldeni... :-( Technikailag lenne gond ezzel a párhuzamos, hasábos felépítéssel, vagy miért nem általános ez?
2011. jan. 21. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok ilyet látni tényleg. Te melyik oldalt ismered?
2011. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andr4s válasza:

Nem, technikailag semmi gondot nem jelent, csak szinte teljesen felesleges funkció.

Ha gondolod csinálj ilyen oldalakat, ha mégis van rá széles körben igény, akkor legalább meg is gazdagszol :)


Ha nyelvtanuláshoz volna ilyenre szükséged, akkor keress inkább olyan anyagokat, amik jobban megfelelnek ilyen célra.

2011. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a nyelvtanuló-oldalak csinálnak iyet. Konkrétan az eszperanto.hu-ról tudom, hogy ilyen, de gondolom téged ez a nyelv nem érdekel.

Esetleg turisztikai látványosságok oldalait tudnám ilyennek elképzelni. Egyébként csak simán több nyelvű oldalnak kivló a Wikipédia is (na jó, a kiváló kicsit túlzás).

2011. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egyik válasz szerinti eszperantó-oldalon én nem találok ilyet... Még egyszer, hogy én milyenre gondoltam:

www.rd.hu/ketnyelvu_cikkek . (Innen érhetők el a kétnyelvű, párhuzamosan olvasható weboldalak ill. cikkek.)Hasonlókat várnék, köszönettel.

2011. jan. 23. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha nemcsak a weboldalak érdekelnének, hanem magyar művek 15 nyelven is , két oszlopban (magyar-idegen)egymás mellett,akkor ajánlom a következő weboldalt:

[link]

2011. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyiss meg akármilyen többnyelvű weboldalt 2 külön ablakban, és az ablakokat rendezd egymás mellé!
2011. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!