Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan értelmeznéd ezt a 30Y...

Hogyan értelmeznéd ezt a 30Y dalt?

2011. dec. 19. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kissé művészkedőnek.
2011. dec. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az elvesztegetett életről szól szerintem, de mondjuk ehhez többször meg kellene hallgatnom, meg át kellene élnem ezeket amiket dalba öntöttek,mert úgy elég nehéz nekem megfogalmazni :\
2011. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem arról, hogy milyen lassan múlik el az élet és milyen értelmetlen.
2011. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én szeretem a 30Y-t, de szerintem ők már tipikus mintapéldányai a "bölcsészmetál" fogalmának. túlspilázott alternatív szövegek, nagyrészt Lovasitól lesett manírokkal. ha király alternatív szöveget akarunk, nagyban javaslom a Kispált vagy méginkább a Quimbyt
2011. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nagy részben egyet értek az előző hozzászólóval (azért is írtam, hogy művészkedő). Egyébként én Lovasi szövegein veszem észre a legtöbb manírt, amit a versekből merít/lop. DE ezerszer inkább hallgatom ezeket és túlteszem magam azon, hogy már olvastam pár József Attila versben ezt vagy azt a szóösszetételt, minthogy a Vivatévés Xfaktoros szörnyűségeket hallgassam.
2011. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. Egyáltalán nem úgy értettem, hogy Lovasi ne lenne maníros, SŐT. De ezerszer jobban használja eszközként, mint Beck Zoli. A 30Y számok rendszerint arról szólnak, hogy Beck Zolinak mennyire szar, ugyan a Kispál szövegek is elég keserédesek tudnak lenni, de sokkal hangulatosabbak.
2011. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem a hangulat inkább függ az éneklés módjától, a hangszerkísérettől, mint a szövegtől én azt hiszem. (és ebben ég és föld B.Zoli és Lovasi dalai)
2011. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nyilván rengeteg múlik azon is, Lovasi hangja egyedi, nem sokan tudják imitálni, általában már attól átjárja az embert a kispál hangulat, a Quimby Kiss Tibijének mély "ördögi" hangja szintén nagyon fekszik a dalaihoz míg Beck Zoli elég átlagos torokkal lett megáldva, tehát mondhatnánk hogy a 30Y egész középszerű, ha nem lenne benne mégis valami különleges.
2011. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én B.Zoli hangját vagy éneklési módját népiesnek mondanám, ami szerintem csodás, attól függetlenül, vagy épp pont azért mert a hangszíne meg relatíve átlagos. Lovasi hangjában meg mintha az irónia is ott csengne, őt ezért birom (annak ellenére, hogy koncerteken számomra nagy csalódás volt a modora)
2011. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
modorát illetően nem nyitok vitát, láttam már kedvesebb embert is, de azon az állásponton vagyok, hogy ha valaki az országban, végülis Lovasi András egy a kevesek közül, aki megteheti.
2011. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!