Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van tehetségem a rajzolához?

Zöldbarack kérdése:

Van tehetségem a rajzolához?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves lány vagyok aki imád rajzolni, de kételkedik a műveiben. :/

[link]

[link]

[link]

[link]



2011. dec. 27. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bár nem értek hozzá, szerintem van.
2011. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nagyon jól rajzolsz !! Szerintem nagyon tehetséges vagy !! csak így tovább !! :)
2011. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jól rajzolsz.Én most vagyok 16 de 13 évesen még nem így rajzoltam!Korodhoz képest is meg attól függetlenül is nagyon tehetséges vagy.Ne hagyd abba és nagyon sokat fogsz fejlődni :)!

Ügyes vagy !!!

2011. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 27. 19:34
 5/16 Alex/Lex válasza:
Tutira! Eszedbe ne jusson abba hagyni csajszi! Ja és véletlenül nem Cinti-nek hívnak??
2011. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben nem fogom. :) Am nem, nem úgy hívnak.
2011. dec. 27. 19:59
 7/16 anonim ***** válasza:

húha, ezek nagyon jók! komolyan mondom. én nagyon nem tudok portrét rajzolni.


nézd meg az enyémeket is: www.facebook.com/divingbelldesign van egy rajzos mappám (drawings mappa azt hiszem) de még nincs fenn az összes :-)


29N

2011. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De jók! Főleg a búváros. :D
2011. dec. 27. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:

kezdetnek nem rossz, de ha tehetnék egy javaslatot: Ne fényképeket másolgass. Találj magadnak saját témát és abból fog igazán látszani, hogy tehetséges vagy-e vagy csak mechanikusan másolni tudsz. A tehetség azt is jelenti, hogy olyan dolgokat ábrázolsz, amik az átlagos embernek nem ragadják meg a figyelmét, illetve másképpen mutatod meg őket, mint ahogyan mi látjuk.

Ha vannak saját grafikáid, akkor inkább azokat rakd fel.

2011. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
osztom az előző válaszoló véleményét, és annyit még hozzátennék, hogy SÜRGŐSEN fejezd be a maszatolást. valószínűleg van érzéked a rajzoláshoz, de portrék alapján nemigen lehet megállapítani, főleg hogy fénykép után rajzolódtak. de én is azokkal kezdtem. :)
2011. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!