Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van tehetségem rajzhoz? Kép...

Van tehetségem rajzhoz? Kép lent, fontos

Figyelt kérdés

Milyennek látjátok, tetszik? Ez egy régebbi rajz, már több mint egy éves. Két hét múlva megyek valakihez, aki megmondja hogy megvan-e a rajzhoz a tehetségem, vagy csak erőltetem a dolgot.. Eléggé izgulok miatta, ezért előbb itt kérnék véleményt, nem merem nagyon beleélni magam a dologba. Ez olyan 5 perces rajz, szóval nem dolgoztam ki nagyon, de a kedvenceim közé tartozik :)


[link]


2011. szept. 6. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz! De az arányokat bekell "tanulnod" :) Tehetséged van hozzá, de gyakorlat teszi a mestert:)
2011. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :). Igyekszem gyakorolni, eddig nem sok időt szántam rá, de most szeretnék komolyabban is foglalkozni arjzzal.
2011. szept. 6. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit aránytalan lett, de nem rossz. Az arányokat meg meg kell tanulni, a szupertehetségesek biztos tudják maguktól, mert megérzik. De, te nem vagy szupertehetség. Hogy tehetséges vagy-e azt meg egy régi tollrajzról nem lehet megállapítani.:D
2011. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen "tollrajzokról" lehet a legjobban megállapítani, hogy vki tehetséges-e vagy sem?
2011. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor most nem tudom...
2011. szept. 6. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Menni fog az a cuccos. De küldhetsz még rajzokat.

Egyébként nekem tetszik, de én nem is értek az ilyenekhez. Csak szerintem egyből nem lehet megállapítani.

2011. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon vagany lett, es egyertelmuen van tehetseged ehhez. Csak igy tovabb :P
2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!