Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezt ki mondta? Kérdésed...

Ezt ki mondta? Kérdésed rövid-kukoricamáléééééééééé

Figyelt kérdés
"Kár hogy a régi jó dolgokból nem maradt mára semmi" Oké, itt gurulgat ez a mondat a fejemben ahogyan egy férfi mondja ki, és idegesííít xd köszi
2011. dec. 27. 23:19
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
az első az, amikor karácsonyfára húzatod justin biebert majd elégeted?*__* ALKOHOLISTA AKAROK LENNI
2011. dec. 28. 00:22
 22/41 anonim válasza:

Elolvastam mindent!

Azt hiszem erre szokták azt mondani hogy "zagyvaság"!...no dehát.../"nagy az Isten állatkertje"/

Egyébbként visszatérve a kérdés témára,én még / sajnos/ettem kukoricamálét!gyermekkoromban.../hamburger helyett/.

Azért hogy ne idegesítsenek a "régi dolgok",irok neked egy rég nóta részletet:

"Kukoricza édes málé,

öregember vagyok má' én

Fiatal a feleségem,

abba' van a reménységem!"


Ps:

Az IQ-ra meg vigyázz,nehogy mínusszal kezdődjön!

2011. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Ps? Pont egy régi magyar nóta után képes voltál az 'utóirat' angol megfelelőjét írni? Oly illúzióromboló cselekedet volt ez! Ja várjunk, minővel viccesebb.

Minő illúzióromboló cselekedet volt ez!

2011. dec. 28. 01:07
 24/41 A kérdező kommentje:

"Az IQ-ra meg vigyázz,nehogy mínusszal kezdődjön!"


Hozzávetőlegesen nem tagadom, én is szoktam ítélkezni, de mégsem egy olyan emberről, aki illuminált állapotban kiéli magát anonimúszként..és lebutázva azt, még ha burkolt formában is..!:) Puszi a hasidra.

2011. dec. 28. 01:13
 25/41 A kérdező kommentje:

ps(!!!):

Ha gondolod beszélgethetünk angolul, ugyanis sosincs rá lehetőségem, pedig minden angolul jut előbb eszembe.<3 cicalány:)

2011. dec. 28. 01:15
 26/41 anonim válasza:
Cicám! ha alkoholista akarsz lenni írd meg,tudok tanácsot adni,20 évig "gyakoroltam"!
2011. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
De csak ha az alkoholizmus vezető út lépései között ott van a "KILL JUSTIN BIEBER" is.
2011. dec. 28. 01:32
 28/41 A kérdező kommentje:
Az amúgy ciki. Szeretnél róla beszélni?:]
2011. dec. 28. 01:37
 29/41 anonim válasza:

Két éve szoktam le saját akaratomból,nagyon nehéz volt!Amikor"kijózanodtam",írtam róla egy pár sort hogy milyen volt "odaát".

Ha érdekel beillesztem,csak ne degradáld le!

Egyébbként nem ajánlom senkinek,hogy rászokjon,mert nem barát,hanem ELLENSÉG!

2011. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Másold be, kérlek. Kifejezetten érdekelnek az addikciók.
2011. dec. 28. 01:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!