Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyit érhet ez a tenorkürt...

Mennyit érhet ez a tenorkürt fúvókával együtt?

Figyelt kérdés

Van egy tenorom és el akarom adni, kicsit piszkos, de meg fogom tisztítani szidollal. Csak annyi a baja, hogy néhány helyen be van horpadva, néhol jobban, néhol kevésbé, de ez semmi képpen nem befolyásolja a hangnak a színét és ugyanúgy lehet vele zenélni.

Legkevesebb mennyit kérhetek érte? Én olyan 25-30 ezer forintra gondoltam, de szerintem többet is megérhet.


Itt van róla egy fotó, hogy hogy néz ki, de ez nem az enyém amit leírtam!!! : [link]



2011. dec. 28. 14:35
 1/4 Májki09 válasza:
Először is jó lenne tudni a hangszer és a fúvóka márkáját (a képen egy Miraphone tenor van), valamint egy valódi képet csinálni róla. Ha szidollal akarod tisztítani feltételezem nincs rajta lakk, mivel egy régebbi hangszer, ez lefelé húzhatja az árat esetleg. Ha tudnál egy képet mutatni róla (mint azt feljebb írtam), talán pontosabb összegzést adhatnék, de ha keresel egy hangszerészt a környezetedben, az biztosan megmondja neked mennyiért adná-venné...
2012. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fúvókán ez a felirat áll: Vincent Bach 6-1/2 AL (egyébként kicsit nagy a tenorba és úgy oldottam meg, hogy körbetekertem tikszollal.


A tenoron nem találtam más feliratot csak ezt: Amati Kraslice

2012. jan. 5. 17:40
 3/4 anonim válasza:
Mennyiért sikerült végül elpasszolni?
2015. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem 30 ezerért. De voltak szépséghibái a horpadások miatt. Szerintem többet is megért volna, de kellett a pénz.
2015. aug. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!