Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van az, hogy nem mindig...

Miért van az, hogy nem mindig megy a rajzolás?

Figyelt kérdés
Elég jól rajzolok, szerintem és mások szerint is, de az a baj, hogy nem megy mindig. Van, hogy szeretnék rajzolni és egyszerűen egy vonal meghúzása is megerőltető és semmit sem sikerül lerajzolni, pedig kedvem az van hozzá. Ez mitől lehet?

2011. dec. 29. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert túl görcsösen akarsz alkotni. Lehet, hogy nincs ihleted, és így kell szó szerint kierőszakolni minden vonalat.

Néha van ilyen, nekem is előfordul. Nem nagyon tudsz mást tenni, mint várni, amíg megint elkap az ihlet, és lesz valami jó ötleted, amit aztán már könnyen megrajzolsz. Addig próbálj valami más hobbit keresni. Változó időszak lehet ez, van, hogy pár óra alatt elmúlik, de én például már egy hónapja nem rajzoltam semmit.

2011. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem látod magad előtt a képet-ehhez rengeteg tapasztal kell, mindenkivel előfordul.
2011. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont az elsőnél.

Görcsösen akarsz rajzolni, nem szívből.

Ha most azt modanád rajzoljak egy lovat nem menne, de bármit kérhetnél nem menne.

Ellenben a fiam szobájába olyan Micimackót festettem hogy megszólal.


Nálam suliban az emlék könyvek is hónapokig voltak, mert csak akkor áltam neki ha elkapott az ichlet.

2011. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is akkor tudok a leginkább szépet alkotni amikor érzem na most! Ennek belülről kell jönnie! Például vannak olyan rajzok amiket ha százszor megrajzolok akkor is tökéletesek lesznek,és vannak olyanok amihez ihlet kell!
2011. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dancsahan válasza:
Sztem ha nagyon nyugtalan vagy és nem tud úgy élni a fantáziád és ez zavar össze
2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!