Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kiadassak egy könyvet?

Assurbanapli kérdése:

Kiadassak egy könyvet?

Figyelt kérdés

kutatásaim eredményeként összejött egy könyvre elegendő történelem és teológia tudományi informásió


hogyan volna érdemes közzétenni? nem vesznek sokan könyvet, de fórumos szövegnek hosszú, és szerintem magas szintű, különböző oldalakon részeket már közzététettem, de nem találom amegoldást

MIT TEGYEK?


2012. jan. 3. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg hasonló könyv van. Ha olyan információkat is tudsz (forrásokkal alátámasztva!!!), melyek eddig nem sok helyen jelentek meg, jól tudsz fogalmazni, és érdekessé tudod tenni a száraz anyagot is, esetleg lehet rá kereslet, de mindenképpen könnyedebb hangvételű, akár kissé humoros, mégis hiteles írások formájában. A környezeteddel olvastasd el, és küldd el esetleg másoknak is, de csak akkor, ha látsz benne lehetőséget. Érdekel a történelem, teológia egyaránt, szívesen beleolvasnék a kutatásaidba. Ha közérthető és szórakoztató formában elő lhet adni, és elő tudod adni, akkor van benne ráció.


Ha gondolod, privátban elküldhetsz egy részletet, szívesen beleolvasnék, vagy esetleg linket, ahol megtalálhatom.

2012. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazából elég tömény, száraz szöveg, de ha tényleg érdekel elküldöm

másrészről kifelejtettem a kérdésből, hogy ha valakinek lennnének hasonló kapcsolatai, és felkarolna, annak is nagyon örülnék...

2012. jan. 3. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Elküldheted a Magyar Elektronikus Könyvtárnak is:


[link]


Én már két művet tetettem eddig fel (nem a magamét).

2012. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!