Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes ilyen tudással belevág...

Chewbaccaa kérdése:

Érdemes ilyen tudással belevágnom a rajzolásba (magyarázatban van link egy rajzomról)?

Figyelt kérdés

[link]


Életemben először rajzoltam ilyen "stílusban". Eddig rajzolgattam gépen, most össze akartam hozni valamit grafittal. Soha nem dolgoztam grafittal (még csak utána se olvastam hogy mit hogyan), kivéve ha valamit szerkeszteni kellett. A képet nem a szépségéért tettem fel, hanem hozzáértő emberek kritikájáért cserébe :) Majd a következő képemet igyekszek azokhoz mérten elkészíteni :) Előre is köszi a válaszokat :)


2012. jan. 8. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
A vonalvezetés bizonytalan, a vonások erőssége kezdetleges, a választott tárgy unalmas ... ennyiből egyáltalán nem látni hogy mennyire vagy tehetséges, csak az az állításod nyer bizonyítást, hogy ceruzát nem nagyon használtál eddig rajzoláshoz.
2012. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nemistudom :D mondjuk én csak hobbiból festek meg rajzolok,de sosem ilyeneket :) talán próbálkozz vmi nehezebb rajzzal és döntsd el h jó e vagy sem. Amúgy youtube-on találsz egy csomó ilyen rajzos videot.ezt néézd meg:

http://www.youtube.com/user/markcrilley?blend=1&ob=video-mus..

2012. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
max hobbi
2012. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben, míg a válaszok érkeztek találtam egy könyvet otthon: Stan Smith - A rajzolás ikolája >>>A tartalom fő pontjai: Eszközök és anyagok; A grafika alapismeretei; A munka megtervezése; Bonyolult eljárások <<< iylesminek érdemes nekikezdeni? Mámint olvasgatni stb.. egyébként köszi a válaszokat :) Elsőthöz volna még egy kérdésem: Mit jelent az hogy bizonytalan vonalvezetés?
2012. jan. 8. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj de egyrészt egy rajzból nem lehet eldönteni a tehetséget, vagy ha el is lehetne akkor sem egy ilyen egyszerű grafitrajzból, hanem egy zseniális műből...


Egy ilyen rajzot amit belinkeltél sztem bármelyik ember, aki egy kicsit is tud rajzolni, vagy szeret, meg tud alkotni. Persze ettől még rajzolj sokat, és szeresd csinálni nagyon jó hobbi, de megélni belőle, már nem egyszerű...


Mellesleg a művészethez nem csak az kell hogy a valóságot vászonra/papírra vidd, hanem hogy legyen egy saját nézőpontod, hogy a képednek legyen mondanivalója. Szóval hogy egy kép/festmény egy alkotás legyen és ne egy darab anyag amire rajzoltak valaki átlagosat..

2012. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!