Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki erről a...

Rendelt már valaki erről a parfümös oldalról? (Link a magyarázatban. )

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 26. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A postaköltséggel együtt több mint a duplájába kerülnek a parfümök: akkor már inkább vennék magamnak egy tisztességes, eredeti parfümöt. Nem sokkal kerülnek többe mint ezek a gagyik így.
2010. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van személyes átvétel is, ha budapesti vagy.

A parfümök minőségére gondoltam, és arra, hogy mennyire hasonlít az eredetire.

2010. okt. 26. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, hogy mennyire? Elmondom, nekem milyen kamuparfümjeim voltak: Volt egy Moschino In Love kamu, az valami förtelmes volt, olyan mintha benzin lett volna az alapka. Mikor volt szerencsém kipróbálni az eredetit, hát ég és föld volt a különbség. Aztán volt D&G Light Blue utánzatom is, az hasonlított is az igazira meg nem is, úgy mondanám, hogy akinek van orra hozzá, azonnal kiszúrja, hogy gagyi-mint amikor viszonylag jól hamisított Nike cipőt veszel fel. De annak is volt egy büdöskés lecsengése. Régi nagy kedvencem a Tommy Hilfiger Tommy Girl-jét vettem egyszer kimérősnél az Europarkban (persze ez is kamu) és mivel alaposan fel volt vizezve, 5 percenként fújkálhattam volna. Vettem egyszer egy Escada Island Kiss utánzatot is egy 100 ft-os boltban, na még ez hasonlít legjobban az eredetijére, de azzal ellentétben az illat pillanatok alatt elpárolog és csak az erős alkoholos-vizes oldat marad meg a bőrödben (ugye ezeknek a kamuknak az a fő jellemzője, hogy nagy %-ban alkoholt tartalmaznak illatesszencia helyett). Vegyél igazi márkás parfümöt, ha érdekel tudok egy jó helyet, ahol jóval olcsóbban veheted meg (én is ott vettem páromnak Armani parfümöt-a bolti ár helyett 5000 ft-tal olcsóbban) valamint itt egy online-parfüméria link, ahol eredeti parfümök vannak beszerzési áron: illatfelho.hu

Hidd el, ezerszer jobban megéri igazi parfümöt használni. Készíts költségvetést, mik azok, amikre fölöslegesen költesz (tuti van ilyen) és azt a pénzt tedd félre parfümre. Pillanatok alatt összejön az ára.

2010. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!