Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A TV2-n levő versek miért...

A TV2-n levő versek miért 12-es korhatárosak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egyes emberek a butaságuktól nem tudják mit csinálnak.A család helyett fél sőt tizedműveltségű és eszű emberek miért tesznek tiltásokat?
2012. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amièrt a tv2 programjában szereplõ gyerekeknek való mesèk is. A multkor ledöbbentem mikor egy mesèben azt a mondatot hallottam:"Dögöljek meg ha hazudok". Így engedje az ember a 6èves gyerekèt MESÉT nèzni.
2012. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért, mert szörnyen szigorúak ezek a szabályok,és ha nem teszik oda a karikát, akkor még őket fogják megbüntetni..
2012. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én legutóbb a hatos karikán akadtam ki. Komolyan! Amit tényleg nézhetnek hat éven aluliak, az milyen? Teletubbies és társai, elmeroggyant mesék. Aztán csoda, hogy ostobák maradnak a gyerekek.


Versek? Pont nem a verseknek kéne korhatárosnak lenniük, hanem a gyereket kéne a szülőnek nevelnie, nem a tévének. Mi is néztünk óvodás korunkban olyan meséket, amik ma már szigorúan 12-es karikások. Tini nindzsa teknőcök, G.I. Joe, Szél harcosai mégis normális felnőttek lettünk, mert nem a tévé nevelt.

2012. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Főzőműsor, utazási magazinműsor, természetfilm, szintén 12-es karikások. Aztán meg a gyerek nem tudja, hogy az állatkerten kívül is él oroszlán, meg hogy a világ nem ér véget az ország határán...
2012. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erről az jut eszembe, hogy volt egy műsor, ahol egy angol fiatalnak egészen Indiáig kellett elutazni, hogy lásson élő csirkét, mert azelőtt nem látott.


Igaz. A természetfilmek is korhatárosak. Miért? Mert a csúnya oroszlán megeszi a szegény zebrát? Vagy a csúnya imádkozó sáska a szegény pillangót?

2012. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a Jancsi és Juliska 16-os.
2012. febr. 13. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, az tiszta horror! Beteszik a szegény cukros nénit a kemencébe.
2012. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bezzeg a Hiradó az nem kohatáros, pedig tele van gyilkossággal.
2012. febr. 16. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!