Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lenne olyan Eger környéki,...

Lenne olyan Eger környéki, Egri ember, aki benne lenne egy ingyenes videós közösségben amiben filmeket forgatnánk, vagy sorozatokat, (esetleg videó klippeket)?

Figyelt kérdés

Eger környéki fiataloknak akármilyen fiatalok (én pl 16), vagy amatőrök vagytok az ilyesmikben(elég hülye is vagyok) xxD. Csak simán ilyen vicces kisfilmeket, vagy sorozatokat csinálnánk. Olyan lenne mint egy színjátszó kör, csak ingyen és nem lenne nagyon szigorú. Valamikor hétvégenként lennének ilyen "próbák". Olyanokat is szívesen várunk, akiknek csak van valami jó története, vagy dalai amiket megmutatna másoknak... Kitudja még talán csinálnánk neki egy videóklippet, vagy körévariálnánk egy történetet.ILLETVE OLYAN JELENTKEZŐKET IS VÁRUNK AKIK CSZINÉSZKEDNI SZERETNEK VAGY ÉNEKELNI VAGY KAMERÁZNI VAGY ZENÉTVÁGNI, vagy csak nem tudnak mit csinálni szabadidejükben és ezt izgalmasabbnak taláálják a hétvégi otthonülésnél ....Fiúkat lányokat egyaránt várunk MÁRHA lesz elég jelentkező... Én kapásból tudok 5öt szóval nyugodtan jelentkezzetek ^^ :) ( olyan 12-20 éves korosztályra gondoltunk, mert ha sikerül pl. filmet csinálnuknk akkor olyanokat csinálnánk aminek ennyiidős célközönsége lenne, de azért az se kritérium ha fiatalabbak vagy idősebbek vagytok ^^ (egy filmen minden korosztályra szükség van :P és persze fiúkra lányokra egyaránt, mert az elég gáz lenne ha csak lányok lennének és nuku fiú, értitek ugye?! szóval csak úgy állhatna össze ha lenne elég jelentkező aki szívesen csinálja hobbiból és szeretne egy jó közösség tagja lenni, akkor ne csigázzatok írni. Remélem lesz olyan akinek ha egy kicsit is de tetszik az ötlet, vagy szóljatok barátoknak akik benne lennének:) (olyan történet írókat is várok akik rejtegetik titkos tehetségüket :P Én pl szoktam irogatni és azt mondják hogy egész jók szal ha csak szeretnétek előadni vagy akármi a történeteteket akkor rajta:) ÍRJATOK !!!


Előre is köszönöm a kommenteket ^^ Remélem tetszik majd :D


2012. febr. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok egri,de vállalnám a videók megvágását "távmunkában",persze ingyért...jó referencia lehetne nekem ez akár a későbbiekben...
2012. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok,az ország másik végén lakom amúgy,Szombathelyen.
2012. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az tök jó lenne am ilyenekre is gondoltam, mert kitudja jó pár embernek lehet hogy később jól jöhet ...

Én pl. rendező akarok lenni:) Már ha összejön :P

Meg tök jó ha vannak emberek :P

Am akinek tetszik az ötlet Itt jelöljetek:

[link]

2012. febr. 13. 21:40
 4/4 anonim válasza:
én is megodanám a vidóvágást távmunkában de mielőtt nekiálltok szerezzetek egy hd/full hd felbontású kamerát ha nincs még senki aki videót vág akkor írj komit és ha reklámot akartok azt is megoldom (nem pénzértcsak ualomból)
2012. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!