Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya betanított, kutya,...

Ez a kutya betanított, kutya, vagy olyan okos, vcagy miért teszi ezt (video)?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=YsP3dzVwj5Y


Emberek nem csinálnak ilyet, amit egy kutya tesz...

Felfoghatatlan számomra.


2011. dec. 9. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

:O


Hát ez tényleg durva...

Szerintem nem betanított kutya, hiszen ha mentőkutya lenne, vele lenne egy ember is, aki utasítja...

És miért utasítana valaki egy mentőkutyát egy forgalmas autópályára?...

2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:? Ez erdekes, szerintem be van taitva .
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg nem lehet eldönteni. Lehet magától ilyen kis önzetlen ez a kutya, de lehet tanítva van. de mentőkutyát nem küldenek ki forgalmas autópályára, azért azt tudom. de egyszerűen nemtom
2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nem hiszem, hogy erre betanították volna, mert aki ennyi energiát fektet a kutyába, az nem küldi be az autópályára. Szerintem magától csinálta, bár az is elég elképzelhetetlen, de sokkal inkább elhiszem, mint a másik verziót.
2011. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nem tanították be. A kutyák alapból ilyen önzetlenek, sokakat mentettek már meg úgy hogy nem utasította őket senki, ilyen a természetük. :D DOGS FOREVER
2011. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!