Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jók lettek a rajzaim?

Jók lettek a rajzaim?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2012. febr. 14. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek,elég jók lettek
2012. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2012. febr. 14. 19:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz első.
2012. febr. 14. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Az őszinte választ lepontozod?

Első link nem működik, a második rajz szó-szó, a harmadik és az utóbbi nem jó. A nő keze mintha darazsak csipkedték volna össze, a napszemövegén a fény is fura. S alapjában egyik sem mond nekem semmit.

2012. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, ne haragudj.

Szürkék, kevés benne a tónusozás. Szóval arra rá kellene gyúrnod...

Aztán a perspektívát is meg kellene tanulnod. Pl.a csaj orra elég furcsa, ha alálátsz, akkor árnyékolj!

Meg az arc szerkezetét is még át kellene rágnod.

Szóval, kezdésnek nem rossz. De nem kiemelkedő...

2012. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy még kezdetlegesek, ez adódik abból, hogy kb. 13-14 éves lehetsz gondolom. Viszont azt is látni a rajzokból, hogy már sokat fejlődtél és folyamatosan fejlódsz! Egyre jobbak lesznek, majd az évek, gyakorlás folytán. Az a lényeg, hogy szeretsz rajzolni és ez örömet okoz, kikapcsol. (Természetes drog)Én is ugyanilyen voltam 13 évesen, mindent másoltam, ami tetszett, hogy lerajzoljam :) Nagyon érdekes, hogy 12 éves koromban is egész máshogy rajzoltam, mint már 14 évesen, főleg 30 évesen, és én is magamtól rajzoltam, nem tanultam senkitől, gondolom Te is csak magadtól keztél rajzolgatni, esetleg valakinek a hatására )


Szóval tetszenek a rajzok. Ügyes vagy! Az utolsó, csak azért nem tetszik, mert maga az a "navi arc" ijesztő nekem, de csak ezért)

2012. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább lerajzoltad és befejezted. Igaz van mit fejlődnöd, de amatőr sem vagy. A nő napszemüvegében az egyik csík vastagabb mint a másik. Az orra is olyan mintha egy plasztika sebészettől jööt volna aki oda rakott valami ízét. A keze mint egy férfié. Lehetet volna vékony, kecsesebb. A középső ujja olyan vastag lehet mint a csuklója. A harmadik ujja olyaná teszi mintha kifele fordítaná a kezét. A csuklóját mintha kitörték volna és még sorolhatnám a hibákat. Nem akarlak megbántani, de tényleg van mit még javítani. Sok munkát fordítasz rá a rajzoláshoz akkor tehetséges leszel, de így nem. Gyakorlj nagyon sokat és meglátod jobb leszel. Ne add fel! Nem vagy amatőr, sem profi. Gyakorolj!
2012. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs nem a középső ujja nagyon vastag hanem a gyűrűs ujja.
2012. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a megfelelő tónusokat hiányolom leginkább,de van hozzá tehetséged. A tónusokat szerintem a szénnel lehet a legjobban gyakorolni.Tanácsom,hogy a szénrudat pár 3-4cm-re törve ,az oldalát használva és részleteket mellőzve próbálj képet készíteni.Persze a hegyét is használhatod pár részlethez,de most nem az lenen a fontos. A lényeg,hogy messziről nézve hasonló hatást adjon ki,mint az eredeti. Nagyobb papírt használj ,mint ceruza esetén,mert a szénnel nem igazán jó kis felületen dolgozni. Pl A3 leporello, vagy csomagolópapír.
2012. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik. anatómia, tónus.
2012. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!