Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyenek lettek a...

Szerintetek milyenek lettek a képek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és kompakt gépel csináltam a képeket (fujifinepix s1800) szerintetek milyenek?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. febr. 2. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szépek lettek, ügyes vagy:)
2012. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagyon szépek ....nekem a 4-5-utolsó tetszik különösen :)
2012. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szépek, ügyes vagy, így tovább!
2012. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
húú nagyon jó képek :) madarakat amúgy is olyan nehéz jól lefotózni, elég fürgék, nekem eddig általában kudarcba fulladt. Mondjuk hattyúkról jó képeket csináltam én is...Ügyes vagy tényleg.
2012. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 3. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó képek... Érdemes lenne, egy jobb gépet venni, hogy minőségben jobbak legyenek, és kezdj el gondolkozni azon, hogy esetleg odateszel egy mohás faágat, hogy a madár szép környezetben legyen, mert megéri!!!
2014. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyrészről ezek a képek nem túl extrák. Mondhatnám azt is, hogy nulla. Az igyekezet és az, hogy egyáltalán le tudtál fotózni ilyen madarakat persze dicséretes de ez még bőven nem az a szint amit érdemes lehet másoknak is megmutatni. Másrészről pedig vehetsz jobb gépet, de készülj fel rá, hogy egy belépő szintű dSLR és egy normálisabb teleobjektív amit kizárólag erős fényben de már tudsz használni százezrekbe kerül. a Természetfotózás NAGYON drága hobbi.


#6: Még fotózni sem tud normálisan szegény Te meg már arra biztatod, hogy módosítsa a környezetet? Brávó...

2014. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző, de én természetfotósként úgy gondolom, hogy biztatni kell a másikat a hobbi iránt. Amúgy amikor én is kezdő voltam ilyesmi képeim voltak. Előző, szívesen fogadnám, hogyha belinkelnéd a fotóidat és ha jobb vagy nálam, akkor ígérem nem vitatkozom veled, hiszen így korrekt!
2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg úgy gondolom, hogy nem árt ha tisztán lát és tudja, hogy amibe belekezdett az minden pénzét felemészti ha komolyan veszi és tudja, hogy egy alap szinthez is elképesztően sokat kell még tanulnia egyrészt a fotográfiáról másrészt meg a fényképezni kívánt élőlényekről, a fényről és úgy umblock mindenről ami a témához kapcsolódik. Azt viszont elutasítom, hogy emiatt privát üzeneteket írj nekem és ahhoz kösd az érveim elfogadását, hogy milyenek a fotóim.
2014. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy szar fotós vagy vagy csak rohadt dicsekvő. Igen, egy drága hobbi, ezek még nem díjnyertes képek, de Máté Bence se 1D-vel, meg L-es obival a nyakában született, mégis a világ egyik legjobb madárfotósa. És csak kíváncsi voltam a képeidre, hogy jogosan okoskodsz-e itt. De lehet, hogy van néhány napkeltében valami virágról készített, bokéval telenyomott képed amire ennyire büszke vagy. És ha ennyire fel vagy háborodva azon, hogy az oldal egyik funkcióját használtam, akkor LINKELD BE A KÉPEIDET!!! A jobb vagy elismerem, ha nem, akkor pedig nem.
2014. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!