Vélemény? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


renélem jól másoltam a linket

nos az elsõ komolyabb alkotásom és a véleményetekre lennék kíváncsi :) kicsit jobban megszertnék tanulni rajzolni :) elsõ lépésnek ezt alkottam.



2012. febr. 22. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bimmbammbummmmBAHHH -_-
2012. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kösz :D vagymi...
2012. febr. 22. 19:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lett:D Én is most szeretnék megtanulni rajzolni, úgyhogy remélem nemsokára elérem ezt a szintet. Videó segített, vagy te magadtól rajzoltad?
2012. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem rossz!
2012. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

egyébként nem a videó segített szimplán csak tesómnak van egy könyvje amiben részletesen levannak írva meg képekkel is mutatja az árnyékolást és egyéb technikákat :)

2012. febr. 23. 10:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Szemből fotózd ,mert így nem látszik pár dolog.

Amire érdemes figyelni,hogy pl a szemgolyó gömb formájú,ezért a szem sarkai fele sötétebb.. a felső szempillák gyakran árnyékot vetnek . A felső személy több fényt kap,mint az alsó,ott ahol a homlok nem árnyékolja le. Az alsó szemhéj nem papírvastagságú,ezért a szemgolyóval találkozva világos határozott tónussal elválik.

Remélem mondtam pár hasznosat,de az a lényeg,hogy mindig gondold meg,hogy ezek a dolgok nem síkban vannak,hanem térben össze vannak kapcsolódva.

2012. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Okés legközelebb ha fényképezem odafigyelek rá.

Amúgy igen mondtál hasznos dolgokat csak még ezekre egyszerre nem nagyon tudok oda figyelni majd csak rajzolom ahogy kippattan a felyembõl, de majd még gyakorlom ezeket és idõvel remélhetõleg jobb lesz majd.

2012. febr. 24. 11:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Természetesen, nem megy minden egyszerre. További jó alkotást!
2012. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
meg még egy kicsit a nyelvtant is gyakorolhatod
2012. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!