Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a nevük az ilyen típusú...

Mi a nevük az ilyen típusú képeknek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom megfogalmazni, mire is gondolok: Van egy tájkép, tegyük fel egy óceánról, a fotós kitép egy lapdarabot a "füzetéből" és pl. rárajzolja a Locnessi szörnyet, vagy egy bálnát, és a képére kicsit a tájat is belerajzolja. Ha kész, a tájkép közepére helyezi a papírlapocskát és lefényképezi azt, h a háttér is látszódjon, és a papírt úgy helyezi, hogy folytatólagos legyen tájjal.

Remélem nagyjából fel tudtam vázolni, hogy mire is gondolok. Nem feltétlen a nevét szeretném, az is jó ha valaki belinkel egy képet. Köszönöm. :)


2012. márc. 23. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de szerintem multiplane-nek. :)

[link]

2012. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem tudom mi a neve,de tudom hogy miről beszélsz. tuti nem az amit az előző küldött szerintem :)
2012. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem az amit az első küldött. :) De örülök h valaki megérti, h mire is gondolok.:))
2012. márc. 24. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi a neve, de :

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uuuuu igen, ez az. Köszönöm :)
2012. márc. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!