Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnék legálisan graffitiz...

Hol tudnék legálisan graffitizni? Illetve mennyi idő megtanulni jól a technikát?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám magam benne. Grafikus vagyok, festettem és rajzoltam már sokat, de festékszóróval még nem volt dolgom.

2012. ápr. 1. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy Budapesti vagyok.
2012. ápr. 1. 23:04
 2/5 anonim válasza:
Itt Bp-én sehol sincsen kb. Azt hiszem a Sasadin van egy meg a Móriczon de az nem biztos. Technikára nem tudom mit értesz... De szerintem ha még életedben nem fogtál festék szórót, ne kezdj neki az utcai legál falaknak, inkább gyakorólj otthon. Ha minden nap festesz 1 hét alatt is nagyon bele lehet jönni.. Ha majd jól megy ki mehetsz oda is, csak gondolom égő lenne ha szart nem tudsz azt csak úgy ki mész és rá fújsz egy jó-ra.
2012. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha mépg figyeled a kérdést.Legál falat nem igen tudok azza hogy tudok de az túl van zsúfolva.Próbálkoz nagy sima kifeszített fehét csomagoló papíron xd én is így tanultam.a tecnika nekem 1 év volt amíg tudtam egy jót csinálni.
2012. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bycube válasza:
hogy felejtetted el hogy pesti vagy??? Én még részegen is tudom, hogy hol lakok xD
2012. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó: Csak mondani felejtette el.
2018. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!