Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki tud ajánlani valami jó...

Valaki tud ajánlani valami jó pályázatot ahol saját alkotásokat lehet bemutatni?

Figyelt kérdés
Nemrég írtam egy saját regényt s szeretném beküldeni egy pályázatra, kíváncsi vagyok, kik hogyan értékelnék. Csak egyenlőre nem találtam semmit ahova beküldhetném, esetleg valaki tud ajánlani valamit? :)) Hogy kinek-kiknek lehet ilyen esetben megmutatni?
2012. ápr. 12. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be regényíró vagy novellaíró pályázat, rengeteget kiad, olyan is sok van, ahol nincs nevezési díj, se semmilyen költség.
2012. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én a helyedben egyébként keresnék tesztolvasókat is, hogy mondják el ők is a véleményüket (persze rendesen lepapírozva, hogy visszaélés ne lehessen). Milyen fajta regényt írtál?
2012. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irodalmi pályázatok itt:

[link]

2012. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!