Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményed ezekről a...

Mi a véleményed ezekről a rajzokról?

Figyelt kérdés

Itt vannak a rajzaim és a képregényeim:


www.kat3ryne.atw.hu



Vélemény? Észrevétel, javaslat? Kíváncsi lennék nagyon a visszajelzésekre! :)



2012. ápr. 17. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

www.kat3ryne.atw.hu


Így egyszerűbb. Még nem néztem meg, az most következik.

2012. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] - a www-t nem linkeli.
2012. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-2-es válaszoló vagyok, megnéztem a képeket.

A maga kategóriájában jó, semmi gond vele, csak az ilyen fajta rajzok nem tartoznak az én kategóriámba :) Milyen technikával készíted őket, ha kézzel készülnek? Nem teljesen egyrtelmű, mert géppel is, de kézzel is lehet hasonlókat csinálni. Tanultál rajzolni?

Párom szintén rajzol, ő is szereti a képregényeket, de teljesen más a stílusa, mint a tiéd. Sima, ceruzával készült rajzokat csinál. Már sajnos régen nem frissítette az oldalát, de a régi rajzait itt megnézheted, ha érdekel:

[link]


Én is szeretek rajzolni, sosem tanultam, csak önszorgalomból, de én megint egy harmadik kategória vagyok: az élethű portréképeket szeretem, tudom elkészíteni, többféle grafittal, szénnel, színezés nélkül.

De mostanában inkább festek (fára, MDF-lapokra és üvegre is), tájképeket, alakokat, ünnepekhez kapcsolódó jelképeket, stb.


Tehetséges vagy, ha szerencse is társul mellé, meg is élhetsz a rajzaidból, egy rétegközönség vevő lenne rá. Én nem, én más stílusú művészeti alkotásokat kedvelek, nálam a képregény utolsó a sorban. Gratulálok, gyakorolj sokat, próbáld fejleszteni magad, hogy a történeteid, mondataid is élvezhetőbbek legyenek.

2012. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat! Telefonrol vagyok es igy nem irtam a link ele a http-t. :)

Nem tanultam rajzolni, viszont gyerekkorom ota rajzolok. Es sokaig nem is erdekeltek a hibaim, kb 3 eve foglalkozom azzal hogy tanuljam az anatomiat, az aranyokat, perspektivat, draperiat, ecetera ecetera. De nagyon ra vagyok allva a dologra, ennek erdekeben mostanaban aktot is rajzolok, persze azt is kepregenyes stilusban, de nagyon jol kijon ugy az anatomia meg az aranyok, nagyon sokat szamit.

Koszonom a biztatast, nem gondolom hogy meg fogok tudni belole teljes mertekben elni de szeretnek ha mast nem, mellekallasban foglalkozni vele. De leginkabb azt szeretnem, ha illusztratorkent el tudnek helyezkedni. Semmikepp nem Magyarorszagon tervezem a jovot ebben a tekintetben egyebkent. Igyekszem folyamatosan hogy mind rajzilag, mind tortenetileg ugyesebb es frappansabb legyek :) meg a tortenetvezetesre is elegge gyurok.

A parod rajzai is erdekesek, tenyleg nem az en stilusom. :D

Realban en nem tudom nyomni, eleve ilyen rajzfilmesen kezdtem es bennem ragadt, hiaba probaltam, nem tudok atszokni, de igyekszem abban fejleszteni magam jobbra es jobbra, amiben jo vagyok :)

2012. ápr. 17. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehetséges vagy, nagyon jól rajzolsz, jó a stílusa. Ugyan nem néztem/olvastam végig mindet, de ha a mangáidhoz még egy jó történet is társul, akkor szuper.
2012. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, érzékeny rajzok, szerintem az érzelmek is el vannak kapva. Nekem tetszik, bár nekem sem stílusom a manga.


Zárójel:

(Csak a honlap szövegét kellene picit olvashatóbbá tenni: a zöld csíkos háttér előtti fehér szöveget.) :)

2012. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tényleg nagyon jók, és kifejezőek a képeid. Persze én nem érthetek annyira hozzá, hisz nem rajzolok, én inkább irogatni szoktam, de még nekem, az egyszerű, mezei olvasónak is lejött minden amit üzenni akartál. ;)

Szóval a képek elég jól hozzák egy képregény szintjét, és "ha nagy leszel", talán még híres is leszel. ^_______^

A történet is megragadott a képeiden túl. Úgy látom, szereted a kalózokat. :))

Őszintén mondom: eddig ilyen élvezettel még egy "amatőr" képregényt sem olvastam!!! :D

Tehát csak így tovább! Bármit is csinálsz majd az életben, a rajzolást ne hagyd el soha! :)

2012. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!