Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek gyerekes, ha...

Szerintetek gyerekes, ha valaki szuperhőst vagy szuperhősöket tetovál magára? Ha nem akkor pedig szerintetek hol lenne a legideálisabb helye?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Inkább legyen valami alkarján Pókember vagy Spawn, mint az, hogy "Szeretlek Mari"!
2012. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyerekes. De megbocsátható, ha az illetőben fel sem merül ez a kérdés.
2012. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a szuperhősöket, de 80 évesen is rajtad lesz...
2012. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Gyerekes. Egyébként meg bármiféle tetoválás: önmegbélyegzés. Rontod vele az esélyeidet az életben, beskatulyázod magad a proli rétegbe.
2012. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Retekszisz ***** válasza:
76%
Már miért lenne gyerekes? Attól, hogy az emberek nagytöbbsége számára a szuperhősök/képregényhősök csak mesefigurák, nagy részük igen komoly jellem. Például Rorschachot simán magamra varratnám, persze az emberek azt gondolnák, hogy "jajj, nézd már, mesefigura", miközben aki ismeri a Watchment tudja, hogy milyen sok mögöttes tartalma.
2012. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mások is szoktak fantasy figurákat magukra rakatni amikre szerintem amugy sokan nem is mondanák hogy gáz, például a sárkányok, vagy mitológiai lények, azok mitől különböznek a szuperhősöktől ?
2012. máj. 20. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
jajj már megint ez a beskatulyázod magad duma...olyan vicces. hiszen pont azok a fogyatékkal élő emberek skatulyáznak be egy tetováltat mint az itt hozzászóló.:)
2012. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, ki vagy. Jon Bon Jovinak van suparman-tetoválása, de ő jon bon jovi. :)
2012. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Melyik szuperhőst akarod tetováltatni? :) Amúgy nem zavarna :))
2012. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pókember vagy vasemberre gondoltam :)

Amúgy meg nem azért írtam ki a kérdést, mert bizonytalan vagyok, csak a véleményekre vagyok kiváncsi. :)

2012. máj. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!